Michael Jackson, pogrzeb
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Szokujące doniesienia zagranicznych mediów! Grób Michaela Jacksona jest pusty?!

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2017 18:00
Michael Jackson, pogrzeb
Fot. East News

Szokujące doniesienia zagranicznych mediów! Trumna Króla popu jest pusta! Co stało się z ciałem Michaela Jacksona?! Rodzina artysty po latach zdradziła długo skrywaną tajemnicę.

 

Zobacz też: „Wyznał, że codziennie boi się o swoje życie’’. Przyjaciel Michaela Jacksona ujawnia wstrząsające listy muzyka!

 

Pogrzeb Michaela Jacksona

Świat pożegnał go po królewsku 7 lipca 2009 roku! Swojego idola opłakiwało ćwierć miliona fanów na ulicach, wykrzykując: „Kochamy Cię, Michael!”. W uroczystości żałobnej wzięło udział ponad 20 tysięcy osób. A wśród nich gwiazdy show-bizensu, które w wyjątkowy sposób złożyły hołd zmarłemu przyjacielowi. Złotą, tonącą w kwiatach trumnę z ciałem Michaela Jacksona wniesiono na proscenium przy dźwiękach chóru gospel i zapadła cisza absolutna. Potem rozbrzmiały największe przeboje Króla. Usher zaśpiewał jego utwór „Gone Too Soon”, Lionel Richie na cześć Jacksona wykonał wzruszającą pieśń „Jesus is Love”, a Mariah Carey z trudem powstrzymywała wzruszenie podczas występu.

 

 

3 września, rankiem, na cmentarzu Forest Lawn, odbyła się właściwa - prywatna ceremonia, w której uczestniczyła cała rodzina Jacksonów: matka Michaela Katherine, ojciec Joseph, rodzeństwo: Rebbie, Jackie, Tito, Jermaine, La Toya, Marlon, Randy, Janet, jego dzieci: Paris, Michael „Prince”, Prince „Blanket” wraz z setką przyjaciół.

 

Zobacz też: Legendarna posiadłość Michaela Jacksona została wystawiona na sprzedaż. Ta kwota zwali was z nóg!

 

Dlaczego Trumna Michaela Jacksona jest pusta?

Jednak, jak donosi RadarOnline, Michael Jackson nie spoczywa na cmentarzu w Forest Lawn. Ciała nie było w złotej trumnie już w dniu pogrzebu. Rodzina Jacksonów dopiero po wielu latach wyjawiła ten pilnie strzeżony sekret. Okazuje się, że matka Michaela Jacksona obawiała się, że po pogrzebie ktoś mógłby wykraść zwłoki.  Dlatego zanim rodzina  podjęła decyzję o kremacji, ciało artysty przez kilka dni znajdowało się w prosektorium. Następnie prochy rozsypano na terenie posiadłości Neverland.

 

Michael Jakcson, śmierć Michaela Jacksona, grób Michaela Jacksona
Fot. East News

Pogrzeb Michaela Jacksona

 

„Wszyscy myślą, że Michael spoczywa na cmentarzu Forest Lawn, ale tak nie jest. Rodzina Michaela utrzymywała to w tajemnicy dla względów bezpieczeństwa i zgodnie z daną mu obietnicą. Ale Katherine wyznała prawdę kilku najbliższym osobom. Tak naprawdę jego prochy zostały rozsypane w jego ukochanym Neverlandzie, pod gruszą. To było jego ulubione miejsce na całym terenie. Przesiadywał tam godzinami pisząc, a rodzinie zależało na tym by spoczął tam gdzie czuł się najlepiej”, zdradza tabloid. 

 

Najnowsze doniesienia zszokowały fanów artysty. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Podobnie było w przypadku grobu księżnej Diany. Niedawno wyjawiono, że miejsce pochówku Lady Di zmieniono, by nikt nie zbeszcześcił jej zwłok. Rodzina chciała zapewnić jej spokój, którego brakowało jej za życia.

 

Zobacz też: Powstaje film o królu popu. W Michaela Jacksona wcieli się jego sobowtór. Podobieństwo jest uderzające!

 

Król popu!

 

Michael Jackson do dzisiaj jest nazywany królem popu. Jest autorem hitów takich jak „Thriller”, „Beat It”, „Billie Jean”. Po wieloletniej nieobecności na scenie, miał powrócić w wielkim stylu. Nie chciał zawieść swoich fanów. Byli dla niego jak rodzina. Nie da się opisać tego, co czujesz, gdy widzisz, że otaczają cię ludzie, którzy szczerze cię kochają. Z radością słuchają twoich piosenek – to coś nieprawdopodobnego. To sprawia, że momentalnie zaczynam płakać ze szczęścia”, zdradził w jednym z ostatnich wywiadów.

 

Michael Jakcson, śmierć Michaela Jacksona, grób Michaela Jacksona
Fot. East News

Michael Jackson, Król popu

 

Piosenkarz zmarł 25 czerwca 2009 roku w wyniku zatrucia propofolem. Jackson marzył, że dożyje 150 lat. Okazało się zupełnie inaczej. Artysta wszech czasów odszedł za wcześnie, niezrozumiany, pogrążony w samotności, w cierpieniu choroby...  Jego prywatny lekarz, Conrad Murray, został skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci. Murray spędził dwa lata w więzieniu. Mimo to, nigdy nie przyznał się do winy.

 

 

Polecamy: Jackson, Prince, Monroe, Presley. Dramatyczne śmierci i oszałamiające kariery. Jak zostać legendą?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.