Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM JEST GŁOŚNO

Znamy szczegóły nowego programu Roberta Janowskiego. Showmana wsparło wiele gwiazd!

Kiedy pierwszy odcinek „Gra muzyka”?

Rafał Kowalski 23 czerwca 2019 11:47
Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Robert Janowski przez wiele lat był ulubieńcem publiczności Telewizji Polskiej, którzy obserwowali kolejne odcinki programu Jaka to melodia. Niestety w sierpniu 2018 roku po 2 dekadach pracy dla TVP, zarząd zdecydował o nieprzedłużeniu umowy z prowadzącym. Ten nie chciał się zgodzić na nową formułę muzycznego show. Dziś prowadzi je Norbi, a Janowski już od jesieni będzie witał widzów w TV Puls.

Gra muzyka – nowy program Roberta Janowskiego. Kiedy premiera?

Na czym będzie polegał teleturniej Gra muzyka w TV Puls? „W każdym odcinku show będzie mnóstwo zagadek muzycznych, usłyszymy też największe polskie i zagraniczne hity muzyczne w wykonaniu między innymi Magdaleny Tul. O oprawę choreograficzną zadbają: Anna Głogowska, Agustin Egurrola i zespół taneczny Volt oraz artyści Teatru Rampa - Santi Bello Group”, informuje w oświadczeniu telewizja Puls.

Znani są już artyści, którzy będą śpiewać między kolejnymi rundami programu. Musimy przyznać, że lista robi wrażenie - Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Doda, Magdalena Tul, zespoły: Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, , Lady Pank, Pectus, Feel i inni…

W sieci pojawiło się już logo teleturnieju. Wiadomo także, że po etapie castingów, produkcja właśnie kręci pierwsze odcinki programu. Efekty zobaczymy za około 2,5 miesiąca. A jak sam prowadzący zapowiada nowy projekt? „To będzie raczej show – oczywiście, muzyczne. Bo choć studiowałem weterynarię, to najbardziej znam się na muzyce. Program oparty będzie na pewnym rodzaju gry, współzawodnictwa. […] Będziemy mogli sobie poobcować w trochę innej formule”, wyjawił ulubieniec publiczności w rozmowie z Plejadą.

Będziecie oglądać Roberta Janowskiego w nowym formacie? 

Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Logo programu Gra muzyka
Fot. materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.