Gigi Hadid, Zayn
Fot. DIGGZY / SplashNews.com/East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Gigi Hadid urodziła! Modelka i Zayn Malik podzielili się wzruszającymi zdjęciami

Poznaj płeć nowo narodzonego dziecka pary!

Redakcja VIVA! 24 września 2020 10:00
Gigi Hadid, Zayn
Fot. DIGGZY / SplashNews.com/East News

Gigi Hadid i Zayn Malik właśnie zostali rodzicami! Światowej sławy modelka urodziła pierwsze dziecko. Dumni rodzice ogłosili przyjście na świat swojego potomka przez Instagram. Oboje opublikowali wzruszające zdjęcia. "Ułożyć w słowa to, co teraz czuję jest zadaniem niemożliwym", napisał muzyk. Zobacz rozczulające fotografie i poznaj płeć nowo narodzonego dziecka pary!

Gigi Hadid urodziła! Wraz z Zaynem Malikiem zostali rodzicami

Poznali się podczas zdjęć do teledysku utworu Pillowtalk Zayna w 2016 roku. Giga Hadid wystąpiła w nim u boku muzyka. Niedługo po tym świat zaczęły obiegać plotki o ich związku. Po pewnym czasie, ku radości fanów, para ogłosiła, że faktycznie są razem. Rozstali się po dwóch latach, a informację o tym przekazali w oświadczeniach w mediach społecznościowych. O swojej decyzji poinformowali w marcu 2018 roku, lecz możliwe, że podjęli ją dużo wcześniej. Plotki o ich rozstaniu oczywiście krążyły już od miesięcy. Na szczęście był to jedynie chwilowy kryzys w ich związku, ponieważ niedługo po tym w sieci zaczęły się pojawiać ich wspólne zdjęcia. Wtedy wiadomo było, że modelka i muzyk wznowili relacje miłosne. Dzisiaj nad ranem świat obiegła kolejna szczęśliwa informacja. Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami!

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami! Opublikowali zdjęcia z dzieckiem przez Instagram

O przyjściu na świat swojego pierwszego potomka poinformowali nad ranem czasu polskiego. Zarówno modelka, jak i były członek One Direction opublikowali wzruszające zdjęcia na swoich profilach instagramowych. Zdradzili też płeć swojego dziecka. "Nasza córeczka już jest z nami, zdrowa i piękna. Ułożyć w słowa to, co teraz czuję jest zadaniem niemożliwym. Miłość, którą czuję do tego malutkiego człowieka wykracza poza moje rozumienie. Jestem wdzięczny za to, że ją poznałem, dumny z tego, że mogę nazywać ją moją i również wdzięczny za życie, które będziemy dzielić", napisał dumny tata. 

Gigi Hadid również napisała kilka słów. Od razu widać, że świeżo upieczeni rodzice przepełnieni są szczęściem i dumą. "Nasza córeczka dołączyła do nas na tym świecie w zeszły weekend, a już odmieniła nasze życie. Kocham". Serdecznie gratulujemy Gigi i Zaynowi. Zarówno rodzicom, jak i nowo narodzonej córeczce życzymy dużo szczęścia i zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our girl joined us earth-side this weekend and she’s already changed our world. So in love🥺💕

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.