Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry zabronili sąsiadom zbliżać się do siebie?

Jest oświadczenie!

Rafał Kowalski 29 lipca 2019 12:56
Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Najpierw remont za ogromną sumę pieniędzy, a teraz doniesienia o liście zakazów wydanych dla sąsiadów. Przeprowadzka księżnej Meghan i księcia Harry’ego do rezydencji Frogmore Cottage wciąż budzi wiele kontrowersji. Daily Mail podał niedawno informację o tym, że świeżo upieczeni rodzice nie mają ochoty poznawać swoich sąsiadów i w związku z tym przekazali im kilka instrukcji. Ile w tym prawdy?

Czy księżna Meghan zakazała sąsiadom zbliżać się do siebie?

Jak twierdzi brytyjska gazeta, jeden z pracowników książąt Sussex otrzymał za zadanie poinstruowanie sąsiadów Meghan i Harry’ego, by nikt nie zbliżał się do pary. Lista zakazów obejmowała kilka punktów. Najważniejsze z nich to: niepodchodzenie do Harry’ego i jego małżonki podczas spacerów, nieproponowanie opieki nad Archiem, nieproszenie o pokazanie jego twarzy oraz zakaz głaskania książęcych psów. Na rewelacje Daily Mail mieszkańcy okolic, do których przeprowadzili się młodzi rodzice, zareagowali niezbyt pozytywnie. „Nigdy czegoś podobnego nie słyszeliśmy. Każdy, kto mieszka w pobliżu królewskich posiadłości, doskonale wie, jak zachowywać się z należytym szacunkiem. Nikt nie musi wyjaśniać, jak się zachować w obecności królowej. Sama z resztą nie kryje radości z takich spotkań”, miał powiedzieć jeden z sąsiadów księżnej Meghan i Harry’ego.

Sprawa stała się tak poważna, że odniósł się do niej sam książęcy rzecznik. „Książę i księżna nie prosili o to, nie wiedzieli o sprawie i nie mają nic wspólnego z treścią lub przekazywanymi wskazówkami”, napisał rzecznik w specjalnym oświadczeniu wysłanym do The Sun. Jednocześnie, dziennikarze zaznaczyli, że sytuacja i tak mogła mieć miejsce. Jedyna różnica miałaby polegać na tym, że lista zakazów była pomysłem nie Harry’ego i Meghan, ale jednego z ich podwładnych, który chciał zadziałać w dobrej wierze. Tak, by młodzi rodzice mogli skupić się na sobie i synku.

Całej prawdy nie dowiemy się pewnie nigdy… Jednak czy cała sprawa pasuje według Was do charakterów Meghan i jej męża? 

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

Frogmore Cottage, królewskie posiadłości
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?