Konrad Gaca
Fot. East News
POŻEGNANIE

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Konrada Gacy?

Rodzina trenera wydała oficjalne oświadczenie!

Sylwia Olech 17 sierpnia 2018 19:14
Konrad Gaca
Fot. East News

Konrada Gaca zmarł nagle w wieku 42 lat w swoim domu pod Lublinem. Jego ciało w czwartek (16 sierpnia) nad ranem znalazła żona Patrycja. Dziś na Facebooku trenera i dietetyka pojawiło się oficjalne oświadczenie w sprawie jego śmierci i pogrzebu.

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Konrada Gacy?

Z oświadczenia, które pojawiło się na profilu Konrada Gacy, dowiadujemy się, że uroczystości pogrzebowe odbędą się 21 sierpnia w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie o godz. 15:00.

„Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że odszedł od nas Konrad Gaca. Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, brat”, napisali najbliżsi trenera.

Przyczyny śmierci Konrada Gacy

Ciało dietetyka w czwartek 16 sierpnia około godz. 4:00 nad ranem znalazła żona Patrycja. Natychmiast wezwała pogotowie, ponieważ mąż nie dawał oznak życia. Sanitariusze, którzy przybyli na miejsce, potwierdzili najgorsze…

W piątek 17 sierpnia, po wstępnej sekcji zwłok, lekarz stwierdził, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych, o czym poinformowała Agnieszka Kępka, rzeczniczka lubelskiej Prokuratury Okręgowej.

Być może Konrad Gaca cierpiał na przewlekłą chorobę, o której istnieniu nie wiedział lub miał atak serca. Mógł też dostać wylewu lub zakrzepu. Trener zmarł na kanapie, na której oglądał telewizję. Prawdopodobnie zgon nastąpił we śnie. 

Wspólnik Gacy, Marcin Gogłoza, w rozmowie z Wirtualną Polską powiedział: „Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć”.

Jeszcze raz przekazujemy szczere wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych Konrada Gacy.  

pogrzeb Konrada Gacy, oficjalne oświadczenie
Fot. Facebook/Konrad Gaca

Konrada Gaca z żoną Patrycją i córeczką Emilą

Konrad Gaca: żona Patrycja i córeczka Emilka
Fot. Instagram @konradgaca

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.