Wiemy też, jak wyglądały mentorki programu

Rafał Kowalski 27 kwietnia 2019 14:54

Choć do emisji pierwszego odcinka czwartej edycji Projektu Lady pozostał jeszcze prawie miesiąc, to już wczoraj nagrano finał programu. O tym, kto go wygrał dowiemy się dopiero bliżej wakacji. Dziś możemy jednak przyjrzeć się stylizacjom prowadzącej i mentorek show oraz zdradzić.., co czeka uczestniczki Projektu Lady 4.

Kiedy premiera nowego Projekt Lady?

Pierwszy odcinek 4. Projekt Lady producenci i telewizja TVN zaplanowali na 20 maja. Tym razem w Pałacu w Rozalinie spotka się aż 13 dziewcząt, które będą chciały pracować nad swoim wyglądem i zachowaniem. Wśród uczestniczek pojawią się i takie, które na co dzień mieszkają w Holandii czy Wielkiej Brytanii…

A jakie czekają je zadania? Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami. Spotkanie z rodzinami po dłuższej rozłące także przebiegnie w innej niż dotychczas formie. Każda z uczestniczek indywidualnie ugości swoich bliskich. Dotąd odpowiedzialność za przyjęcie rozkładała się na całą grupę, a tym razem wystąpią solo w roli gospodyń… Której pójdzie najlepiej? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Stylizacje z finału Projektu Lady 4

Wracając do nagrania ostatniego odcinka show, nie możemy nie wspomnieć o sukience Małgorzaty Rozenek-Majdan w kolorze pudrowego różu. Nas ta kreacja zachwyciła, ale część fanek gwiazdy przyczepiła się do kształtu sukni. Jedne porównywały ją do dziwacznego kieliszka, a inne do… krewetki. Prowadząca show z uśmiechem odpisywała nie tylko na komplementy, ale i właśnie na wspomniane uszczypliwe komentarze.

Z kolei mentorki – Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska też wyglądały znakomicie. W tych przypadkach obyło się bez kontrowersji. Wielbiciele programu głównie komplementowały obie panie. Zobaczcie ich zdjęcia w naszej galerii. Tam po raz pierwszy prezentujemy też wszystkie uczestniczki kolejnego Projektu Lady. 

1/5
Małgorzata Rozenek-Majdan, finał Projekt Lady 4
Copyright @ONS
1/5

Małgorzata Rozenek-Majdan, finał Projekt Lady 4

2/5
Tatiana Mindewicz-Puacz, Irena Kamińska-Radomska, Małgorzata Rozenek-Majdan, finał Projekt Lady 4
Copyright @ONS
2/5

 Od lewej: Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Irena Kamińska-Radomska

3/5
Projekt Lady 4 - uczestniczki
Copyright @Materiały prasowe TVN
3/5

 Projekt Lady 4 - uczestniczki

4/5
Małgorzata Rozenek-Majdan, finał Projekt Lady 4
Copyright @ONS
4/5

 Małgorzata Rozenek-Majdan w różowej sukni

5/5
Tatiana Mindewicz-Puacz, Irena Kamińska-Radomska, Małgorzata Rozenek-Majdan, finał Projekt Lady 4
Copyright @ONS
5/5

Która z pań zachwyciła najbardziej?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.