STYL GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła podczas finału Projektu Lady! Choć nie wszystkich...

Wiemy też, jak wyglądały mentorki programu

Rafał Kowalski 27 kwietnia 2019 14:54

Choć do emisji pierwszego odcinka czwartej edycji Projektu Lady pozostał jeszcze prawie miesiąc, to już wczoraj nagrano finał programu. O tym, kto go wygrał dowiemy się dopiero bliżej wakacji. Dziś możemy jednak przyjrzeć się stylizacjom prowadzącej i mentorek show oraz zdradzić.., co czeka uczestniczki Projektu Lady 4.

Kiedy premiera nowego Projekt Lady?

Pierwszy odcinek 4. Projekt Lady producenci i telewizja TVN zaplanowali na 20 maja. Tym razem w Pałacu w Rozalinie spotka się aż 13 dziewcząt, które będą chciały pracować nad swoim wyglądem i zachowaniem. Wśród uczestniczek pojawią się i takie, które na co dzień mieszkają w Holandii czy Wielkiej Brytanii…

A jakie czekają je zadania? Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami. Spotkanie z rodzinami po dłuższej rozłące także przebiegnie w innej niż dotychczas formie. Każda z uczestniczek indywidualnie ugości swoich bliskich. Dotąd odpowiedzialność za przyjęcie rozkładała się na całą grupę, a tym razem wystąpią solo w roli gospodyń… Której pójdzie najlepiej? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Stylizacje z finału Projektu Lady 4

Wracając do nagrania ostatniego odcinka show, nie możemy nie wspomnieć o sukience Małgorzaty Rozenek-Majdan w kolorze pudrowego różu. Nas ta kreacja zachwyciła, ale część fanek gwiazdy przyczepiła się do kształtu sukni. Jedne porównywały ją do dziwacznego kieliszka, a inne do… krewetki. Prowadząca show z uśmiechem odpisywała nie tylko na komplementy, ale i właśnie na wspomniane uszczypliwe komentarze.

Z kolei mentorki – Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska też wyglądały znakomicie. W tych przypadkach obyło się bez kontrowersji. Wielbiciele programu głównie komplementowały obie panie. Zobaczcie ich zdjęcia w naszej galerii. Tam po raz pierwszy prezentujemy też wszystkie uczestniczki kolejnego Projektu Lady. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.