Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O tym się mówi

Filip Chajzer nie pojawi się w Dzień Dobry TVN. Stacja oraz dziennikarz wydali oświadczenie

Pojawiły się niepokojące informacje o stanie zdrowia prezentera

Marta Nawacka 8 czerwca 2023 10:03
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Syn Zygmunta Chajzera to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Możemy go oglądać między innymi w Dzień Dobry TVN, gdzie tworzy duet wraz z Małgorzatą Ohme. Okazuje się jednak, że przez jakiś czas fani nie zobaczą Filipa Chajzera na antenie... Powodem mają być jego problemy zdrowotne. Stacja i sam zainteresowany opublikowali oświadczenia.

Filip Chajzer nie pojawi się w Dzień Dobry TVN

Na profilu instagramowym stacji Dzień Dobry TVN w środę zamieszczono oświadczenie, z którego fani mogli się dowiedzieć, że z najbliższym czasie Filip Chajzer nie pojawi się na antenie. „Kochani, nasz program powstaje dla Was i wiemy, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Filipa po jego powrocie na antenę. W najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią go inni prowadzący. Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy!”, czytamy. Do tej pory dziennikarz tworzył lubiany przez widzów duet z Małgorzatą Ohme.

Czytaj też: To najsmutniejsze urodziny Doroty Kamińskiej. Tym razem spędziła je bez ukochanego brata

Filip Chajzer o zniknięciu z Dzień Dobry TVN

Serwis Pudelek poprosił o komentarz głównego zainteresowanego w tej sprawie. „To była moja bardzo trudna decyzja. Nagle przyszedł moment w życiu, w którym orientujesz się, że nie jesteś RoboCopem. Próbowałem pracować, jednocześnie walcząc o zdrowie, ale to nie zadziałało. Zawsze regularnie robiłem serwisy w samochodach (żeby nie stracić gwarancji) i nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby przełożyć to na własne zdrowie. Teraz ceną za to jest remont generalny. Bez gwarancji, że skończy się sukcesem”, wyjaśnił Filip Chajzer.

Na szczęście dziennikarz mógł liczyć na pełne wsparcie i zrozumienie swojego pracodawcy. „Reakcja moich szefowych była dla mnie dziś wzruszająca. Pełne wsparcie i zrozumienie. Wrócę, kiedy będę na siłach. Każdemu życzę takiego pracodawcy. Serdecznie pozdrawiam czytelników Pudelka i jeśli ktoś po ludzku będzie chciał trzymać kciuki za moje zdrowie, to będę bardzo wdzięczny za tę energię”, dodał Filip Chajzer w tej samej rozmowie. Trzymamy kciuki za szybki powrót zarówno do zdrowia, jak i na antenę!  

Zobacz także: Grażyna Torbicka przerwała milczenie. Opowiedziała, dlaczego odeszła z telewizji

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Filip Chajzer w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?