Ewa Żmijewska, córka Artura Żmijewskiego
Fot. Bartosz Krupa/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Artura Żmijewskiego jest piosenkarką. Niedługo ukaże się jej pierwszy album!

Jaką muzykę tworzy?

Weronika Kostyra 26 lipca 2019 08:50
Ewa Żmijewska, córka Artura Żmijewskiego
Fot. Bartosz Krupa/East News

Niewielu fanów Artura Żmijewskiego wie, że aktor jest ojcem trójki dzieci. Jego najstarsza córka Ewa ma już 26 lat i rozwija własną karierę. Nie poszła w ślady ojca, ponieważ zajmuje się muzyką. W Internecie ukazało się już kilka jej piosenek, a niedługo swoją premierę będzie miał jej pierwszy album.

Córka Artura Żmijewskiego wydaje album

Ewa Żmijewska już od dłuższego czasu tworzy i koncertuje w Stanach Zjednoczonych. Tam uczy się muzyki w prestiżowych szkołach. Tworzy duet razem ze swoją przyjaciółką Shandy. Okazuje się, że córka aktora jeszcze jako dziecka zdradzała duży talent wokalny. Tata zawsze ją wspierał i jest jej największym fanem. „Jestem z niej bardzo dumny. Całym sercem razem z żoną ją wspieramy. To jej decyzja, jej życie. Wiem, że trudno jest wchodzić w dorosłe życie i realizować swoje marzenia. Trzymam za nią mocno kciuki”, powiedział Artur Żmijewski w wywiadzie dla Dobrego Tygodnia.

Pierwszy singiel duetu Shandy & Eva pt. Sunrise ukazał się w 2018 roku. Kilka dni temu swoją premierę miała piosenka po polsku Czasem. „Ta piosenka jest marzeniem o radości, marzeniem porzucenia codziennych trosk. Za często przejmujemy się błahymi sprawami, poświęcamy im całą swoją energię i wiecznie biegniemy do kolejnego celu, który sobie wyznaczamy albo życie dla nas wyznacza, a po drodze nie zauważamy małych radości. Dlatego w Czasem śpiewamy o pokornym oddechu, o wolnym tempie i tańcu oraz zachęcamy słuchacza, aby zatrzymał się chociaż na czas trwania piosenki i pobujał w obłokach razem z nami”, mówią artystki o swoim utworze.

Już 11 sierpnia odbędzie się premiera płyty wokalistek Give It a Try. Shandy & Eva wystąpią też w Sopocie w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej.

Podobają się Wam ich piosenki? 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.