Ewa Żmijewska, córka Artura Żmijewskiego
Fot. Bartosz Krupa/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Artura Żmijewskiego jest piosenkarką. Niedługo ukaże się jej pierwszy album!

Jaką muzykę tworzy?

Weronika Kostyra 26 lipca 2019 08:50
Ewa Żmijewska, córka Artura Żmijewskiego
Fot. Bartosz Krupa/East News

Niewielu fanów Artura Żmijewskiego wie, że aktor jest ojcem trójki dzieci. Jego najstarsza córka Ewa ma już 26 lat i rozwija własną karierę. Nie poszła w ślady ojca, ponieważ zajmuje się muzyką. W Internecie ukazało się już kilka jej piosenek, a niedługo swoją premierę będzie miał jej pierwszy album.

Córka Artura Żmijewskiego wydaje album

Ewa Żmijewska już od dłuższego czasu tworzy i koncertuje w Stanach Zjednoczonych. Tam uczy się muzyki w prestiżowych szkołach. Tworzy duet razem ze swoją przyjaciółką Shandy. Okazuje się, że córka aktora jeszcze jako dziecka zdradzała duży talent wokalny. Tata zawsze ją wspierał i jest jej największym fanem. „Jestem z niej bardzo dumny. Całym sercem razem z żoną ją wspieramy. To jej decyzja, jej życie. Wiem, że trudno jest wchodzić w dorosłe życie i realizować swoje marzenia. Trzymam za nią mocno kciuki”, powiedział Artur Żmijewski w wywiadzie dla Dobrego Tygodnia.

Pierwszy singiel duetu Shandy & Eva pt. Sunrise ukazał się w 2018 roku. Kilka dni temu swoją premierę miała piosenka po polsku Czasem. „Ta piosenka jest marzeniem o radości, marzeniem porzucenia codziennych trosk. Za często przejmujemy się błahymi sprawami, poświęcamy im całą swoją energię i wiecznie biegniemy do kolejnego celu, który sobie wyznaczamy albo życie dla nas wyznacza, a po drodze nie zauważamy małych radości. Dlatego w Czasem śpiewamy o pokornym oddechu, o wolnym tempie i tańcu oraz zachęcamy słuchacza, aby zatrzymał się chociaż na czas trwania piosenki i pobujał w obłokach razem z nami”, mówią artystki o swoim utworze.

Już 11 sierpnia odbędzie się premiera płyty wokalistek Give It a Try. Shandy & Eva wystąpią też w Sopocie w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej.

Podobają się Wam ich piosenki? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.