Ewa Szabatin
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Szabatin odpowiedziała, dlaczego nie chce mieć dzieci. „Nie poczuliśmy takiej potrzeby"

„Takim pytaniem możesz komuś sprawić ogromną przykrość”, dodała

Karol Sowa 31 października 2022 16:59
Ewa Szabatin
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Ewa Szabatin największą sympatię telewidzów zyskała jako tancerka w programie „Taniec z Gwiazdami”. Udział w popularnym show otworzył jej drzwi do wielkiej kariery. Do dzisiaj jest bardzo aktywna na swoich social-mediach, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością. Na Instagramie opowiada o zdrowym stylu życia oraz zachęca do regularnych ćwiczeń. Ostatnio zrobiła serię, gdzie internauci mogli zadać jej pytania. Przedstawiła wtedy swoje stanowisko na temat rodzicielstwa. Podała powód, dlaczego nie zdecydowała się na dzieci.  

Ewa Szabatin nie chce mieć dzieci - powód 

Ulubienica widzów kilka razy była pytana o dzieci. Wielu internautów zastanawiało się, dlaczego zwleka z tą decyzją. Tym razem Ewa Szabatin postanowiła odpowiedzieć i rozwiać wszystkie wątpliwości. „Mi to wisi, czy ktoś pyta, czy nie. Bo ja po prostu nie chcę mieć dzieci — ani ja, ani mój mąż nie poczuliśmy potrzeby posiadania dzieci. Na pytanie: dlaczego? Dlatego, że nie. Nie ma żadnego konkretnego powodu. Jesteśmy pełni i szczęśliwi bez dzieci. Poza tym mamy dziecko — włochate”, napisała stanowczo na swoim InstaStory.

CZYTAJ TEŻ: Marcin Prokop szczerze o rozdzieleniu go z Dorotą Wellman w DDTVN. Kto miał zająć jej miejsce?

Ewa Szabatin, "Lwice Biznesu", 13.01.2019 rok

Ewa Szabatin
Fot. VIPHOTO/East News

Ewa Szabatin odniosła się do pytań dotyczących rodzicielstwa

Dodatkowo Ewa Szabatin napisała, że takie pytania są niekomfortowe, nie na miejscu, a nawet mogą kogoś zranić. „To pytanie też często dostaje. Generalnie jestem zdania, że nie powinno się nikogo pytać o to, bo nie wiesz, czy ktoś nie chce, czy nie może mieć dzieci. Takim pytaniem możesz komuś sprawić ogromną przykrość”, zakończyła. Tancerka od jakiegoś czasu opiekuje się swoim pieskiem, którego nazwała Ginger.  

My Ewie Szabatin życzymy wszystkiego co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są razem ponad 26 lat! Oto historia ich miłości

Ewa Szabatin, "Festiwal Kobiet Internetu", 24.11.2019 rok

Ewa Szabatin
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Ewa Szabatin, "Festiwal Kobiet Internetu", 23.11.2019 rok

Ewa Szabatin
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.