Olga Figaszewska 4 listopada 2017 18:30
1/5
Suknie ślubne Ewy Minge, Ewa Minge na swoim ślubie, Ślub i wesele Ewy Minge - goście, mąż, podróż poślubna
Copyright @Archiwum prywatne Ewy Minge
1/5

Ewa Minge to prawdziwa szczęściara! Projektantka wraz z mężem obchodzi dziś tajemniczą rocznicę. Z tej okazji otrzymała od ukochanego morze kwiatów! 

 

Zobacz też: Ewa Minge długo ukrywała tożsamość męża. Teraz zdradza, jak się poznali i dlaczego nazywa go „pogromcą smoków”!

 

Rocznica Ewy Minge

Fanki projektantki nie kryją zachwytu. Znalazły się jednak osoby, które szczodrym geście kochającego męża doszukują się drugiego dna. „I wiesz, ze facet zdradza hah”, napisała pod zdjęciem projektantki jedna z kobiet. Czy rzeczywiście, ukochany coś przeskrobał i w ten sposób chce przeprosić żonę? Ewa Minge szybko ucieła spekulacje! 


 „Tak czytam niektóre komentarze....i się zastanawiam jakie doświadczenia macie dziewczyny? Kwiaty ,bo zdradził ,narozrabiał ....??? Smutne i bolesne byłyby to kwiaty i żaden powód do dumy i chwalenia się. Wbrew doniesieniom niektórych mediów mój mąż nie jest młodziutkim chłopcem, bo ja nie gustuje w sporych różnicach intelektualnych i emocjonalnych, co wynika z oczywistych doświadczeń a tych nabiera się z wiekiem”, napisała Ewa Minge

 

Przy okazji, projektankta zaznaczyła, że razem z ukochanym potrafią doceniać każdy dzień. Doświadczyli w życiu wszystkiego i każdy powód do świętowania jest dobry. „Czasami trzeba porządnie otrzeć się o smierć ,żeby prawdziwie celebrować życie. Fakt... ma gest i stać go na ten gest ....czy to zbrodnia?”, dodaje. 

 

 „Życz drugiemu a i Tobie będzie życzone....ale wiem jak jest więc nie epatuje w nadmiarze tym co pięknego los mi czasem przyniesie . Dla uspokojenia emocji niektórych ;) ...drodzy moi w moim wieku wiem już ,ze w życiu istnieje nieunikniona równowaga i tyle ile w życiu doświadczamy szczęścia tyle samo bólu . Tego drugiego doświadczam w nadmiarze .Straszne jednak byłoby dla mnie i nie do wyrównania, gdyby oprawca miał mnie uszczęśliwiać po swojej zbrodni na mnie poczynionej ....to tak a propos pomysłu ,że kwiaty w przeprosinach", kontunuuje. Życzę Wam wszystkim aby Wasz los równoważył Wasz ból najpiękniej jak się da . I życzę bardzo życzliwie . Traktuj ludzi i świat jak sam chciałbyś być traktowany . Prosta dewiza warta pochylania ❤️ Na zdjęciu składanka z wybranych sytuacji a ostatnia była tylko rocznicą oby dane było nam ich jak najwiecej - tego już sobie życzę ❤️...dołączycie się ?”, zakończyła swój wpis.

 

Zobacz też: Ewa Minge zdradziła, że ma wiele wspólnego z supermodelkami plus size! To możliwe, że również była... otyła?!

 

Ewa Minge jest zakochana

Ewa Minge wzięła cichy ślub w sierpniu tego roku. Całą ceremonię udało jej się zachować w tajemnicy, a o tym, że wyszła za mąż poinformowała sama, za pomocą Instagrama i Facebooka. Do tej pory o mężu mówiła jedynie, że nie jest osobą publiczną. I konsekwentnie nie ujawnia jego tożsamości. Jak się poznali? Połączyła ich działalność charytatywna. Mąż postanowił przekazywać część zysków ze sprzedaży swoich produktów na działalność jej fundacji. Para wzajemnie się podziwia i wspiera w realizowaniu swoich marzeń i planów. „Nigdy z żadnym mężczyzną nie było mi tak dobrze. Jest on nie tylko moim mężem, ale też przyjacielem. Oboje jesteśmy silni i mocni, a mimo tego - nie boimy się siebie wzajemnie”, mówiła jeszcze nie tak dawno w romowie z Plejadą. 

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Niepublikowane zdjęcia ze ślubu i wesela Ewy Minge i EKSKLUZYWNY WYWIAD z projektantką

 

To musi być miłośc! Zobaczcie w naszej galerii, jak oni się kochają!

5/5
Ewa Minge, rocznica
Copyright @Ewa Minge/@eva_minge
5/5
TAGI #Ewa Minge

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?