Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!
O TYM JEST GŁOŚNO

Ewa Kasprzyk szykuje się do ślubu! Kim jest narzeczony aktorki?

Uroczystość podobno odbędzie się w RPA

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2020 17:51
Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!

Ewa Kasprzyk rozstała się ze swoim mężem po trzydziestu sześciu wspólnych latach. Rozwód sfinalizowano we wrześniu zeszłego roku, jednak wyszło to na jaw dopiero po roku. Niedługo później okazało się, że aktorka zaręczyła się ze swoim nowym ukochanym podczas wakacji w Grecji. Media spekulują, że para szykuje się już do ślubu, który odbyć ma się w RPA. Kim jest przyszły mąż Ewy Kasprzyk?

Ewa Kasprzyk szykuje się do ślubu! Kim jest narzeczony aktorki?

Dopiero we wrześniu tego roku wyszło na jaw, że Ewa Kasprzyk rozstała się ze swoim mężem, Jerzym Bernatowiczem. Małżeństwo rozpadło się po trzydziestu sześciu wspólnych latach. Mają razem dorosłą już córkę, Małgorzatę Bernatowicz. Pasją 33-latki jest muzyka. Widzowie mogli podziwiać jej talent w programach Must Be the Music. Tylko muzyka, gdzie doszła do finału, a także The Voice Of Poland. Trzy lata temu brała również udział w eliminacjach do Eurowizji.

Swojego nowego partnera Ewa Kasprzyk miała poznać już w 2016 roku podczas wakacji w Turcji. Marcin, bo tak mu na imię, zajmował się tam prowadzeniem delfinoterapii. Podobno z zamiłowania jest także opiekunem wycieczek i instruktorem narciarstwa. Jak się jednak okazuje, jego głównym źródłem utrzymania, choć nadal związanym z turystyką, jest coś zupełnie innego. Jak donosi informator Super Expressu, ukochany Ewy Kasprzyk jest właścicielem hotelu. "Ewa pochwaliła się, że jej partner jest biznesmenem. Ma hotel w RPA, do którego ostatnio pojechała również jej córka Małgorzata". Hotel znajduje się niedaleko Parku Narodowego Krugera.

Nic dziwnego więc, że oboje kochają podróżować i robią to często. Wakacje, których z pewnością nie zapomną do końca życia, para spędziła w Grecji. „Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem”, zdradziła w zeszłym miesiącu Ewa Kasprzyk podczas rozmowy ze Zwierciadłem. Media spekulują, że aktorka z narzeczonym planują już ślub, który ma się odbyć właśnie we wspomnianym hotelu w RPA. Przygotowania utrudnia im niestety pandemia COVID-19.  

Ewa Kasprzyk w sesji zdjęciowej VIVY! z 2015 roku:

Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!

Ewa Kasprzyk, Viva! kwiecień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.