Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga
Fot. Jarek Praszkiewicz / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik byli parą? Dziennikarz skomentował doniesienia tygodnika

Prezenterów miała zbliżyć do siebie wspólna praca

Redakcja VIVA! 9 grudnia 2020 14:57
Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga
Fot. Jarek Praszkiewicz / Forum

Na początku lat dziewięćdziesiątych Andrzej Sołtysik trafił do Radia RMF FM. Rok później do grona pracowników stacji dołączyła Ewa Drzyzga. Według redakcji Dobrego Tygodnia dziennikarze szybko się zaprzyjaźnili, aż w końcu zostali parą. Co na temat artykułu opisującego rzekomy związek powiedział sam zainteresowany?

Andrzej Sołtysik o relacji z Ewą Drzyzgą. Czy byli razem?

Według dziennikarzy Dobrego Tygodnia młodzi reporterzy RMF FM spędzali ze sobą w pracy długie godziny. Ze względu na ostatnie wiadomości emitowane w nocy, i pierwsze kolejnego dnia emitowane koło 4:30, pracownicy stacji potrafili nawet spać w redakcji w śpiworach.

Na tle kolegów i koleżanek z pracy według Andrzeja Sołtysika od razu wyróżniała się Ewa Drzyzga „Miała talent i coś umiała, podczas gdy ja byłem kompletnie zielony”, opowiadał prezenter Dobremu Tygodniowi. Według narracji przyjętej przez autorów tekstu, z czasem relacja koleżeńska między Ewą a Andrzejem przerodziła się w związek.

Miłosna relacja miała trwać dwa lata. „Było fajnie, ale najwyraźniej oboje byliśmy zbyt młodzi. Chociaż Ewa wykazywała wtedy większą ode mnie dojrzałość”, miał powiedzieć prowadzący Dzień Dobry TVN w rozmowie z gazetą i dodać, że dziś nie łączy go z koleżanką z pracy zbyt wiele. „Jesteśmy trochę bliżej za sprawą Dzień Dobry TVN, choć przyjaźń to już za dużo powiedziane”, czytamy w Dobrym Tygodniu.

Artykuł trafił na rynek, a portal Plejada postanowił zagłębić się z historię sprzed niemal 30 lat i zapytać Andrzeja Sołtysika o inne szczegóły wspomnianej relacji. Prezenter był jednak zdziwiony, gdy usłyszał, że ktoś opisał jego rzekomy związek z Ewą Drzyzgą. „Ja tylko tej pani z Dobrego Tygodnia tłumaczyłem zawiłości wczesnego RMF FM. Rozmawialiśmy o historii radia, a nie o historii Ewy Drzyzgi”, tłumaczył dziennikarz nie potwierdzając rewelacji tygodnika. Przy okazji dodał także zdanie, które stoi w kontrze z tym, co zostało wydrukowane w gazecie... „Przyjaźnimy się, dużo nas łączy: radio, telewizja i Kraków”, tym razem mówił o relacji z koleżanką z pracy.

Wiedzieliście, że Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik pracowali w jednym radiu?! 

Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…