O TYM JEST GŁOŚNO

Wellman, Lewandowska, Bojarska-Ferenc.. Dlaczego Ewa Chodakowska ze wszystkimi się kłóci? EKSKLUZYWNE VIDEO

VIVA! 12 października 2017 16:00

Media twierdzą, że Ewa Chodakowska ma konflikt z całym światem. Trenerka znana jest z tego, ze walczy z hejtem na swoich kanałach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie relacjonuje podróże, zamieszcza prywatne zdjęcia z mężem i chwali się nienaganną sylwetką. Jej konto obserwuje ponad milion osób. Większość fanów zachwyca się jej wyjazdami i umięśnioną figurą. Ewa Chodakowska za każdym razem wchodzi w dyskusję z fankami, gdy dochodzi do zarzutów i nieprzychylnych komentarzy. Tak było w sytuacji, gdy trenerka nie podała swojego stanowiska w kwestii poparcia Czarnego Protestu, czy wtedy, gdy podczas Świąt Wielkanocnych głośno mówiła o swojej wierze.Jednak ostatnio było głośno o ostrej wymianie zdań z Dorotą Wellman.

Polecamy też: „Opona na brzuchu jest oznaką lenistwa’’. Ewa Chodakowska ostro odpowiada Dorocie Wellman!

Zobacz też: Tego się nikt nie spodziewał! Zobacz, co Ewa Chodakowska zaproponowała Annie Lewandowskiej?

Konflikty Ewy Chodakowskiej

Dlaczego kobiety z takim upodobaniem pokazują dupy? Na Facebooku, Instagramie króluje wypięta pupa. W stringach. Goła, przysłonięta tiulem. Umięśniona w legginsach. Wyeksponowana na łożu. ”, napisała dziennikarka i zasugerowała, że kobiety powinny prędzej chwalić się swoją inteligencją. Na komentarz trenerki nie trzeba było długo czekać: „Serio? Aż tak uwiera zdrowe ciało? Jędrna - pardon - dupa? Płaski brzuch - i nie pisze tutaj o tarce. Jak zgrabna to głupia? A czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie? Jakiejś szczególnej wybitności? Najczęściej jest oznaka choroby lub lenistwa.. często tez oznaką ignorancji”.

Wielokrotnie sugerowano, że Ewa Chodakowska pozostaje w konflikcie z Anią Lewandowską. Domysły, że obie panie za sobą nie przepadają pojawiały się od samego początku. Do tej pory każda z nich zaprzeczała tym rewelacjom. Grają do jednej bramki i są dla siebie wsparciem! „Ja zawsze jestem pierwsza do pomocy. Nigdy o nikim nie wypowiedziałam się źle. Nigdy nie rzucałam nikomu kłód pod nogi. To cechy słabych osób. Ja zawsze kibicuję i wspieram”, mówiła trenerka w rozmowie z "Wprost".

Zobacz też: „Wciąż uważam, że to moje produkty są najlepsze!”, Ewa Chodakowska po raz pierwszy szczerze o konkurowaniu z Anną Lewandowską!

Z kim jeszcze miała konflikt Ewa Chodakowska? I dlaczego? Sprawdźcie nasze ekskluzywne video!

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.