Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA! 14/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska ujawniła, ile zarabia. „Stać mnie na wszystkie rzeczy, na które mam ochotę”

Ma jedną zasadę

Rafał Kowalski 21 marca 2023 09:34
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA! 14/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Od wielu lat Ewa Chodakowska pracuje ciężko na swój sukces. Nic więc dziwnego, że może pozwolić sobie na życie na wysokim poziomie. Nie wszyscy jednak tak otwarcie mówią o swoich zarobkach jak trenerka. W nowym wywiadzie opowiedziała o swojej relacji z pieniędzmi.

Ewa Chodakowska o swoich zarobkach

Przed kamerą Plotka trenerka milionów Polek przyznała, że gdyby tylko chciała, mogłaby nie pracować do końca życia. Sęk jednak w tym, że Ewa nie działa, nie motywuje i nie pracuje tylko po to, by zarabiać. W jej aktywnościach rosnąca suma na koncie to coś, co dzieje się przy okazji. „Moje pieniądze są uczciwie zarobione, jasna sprawa — mam kasę, zarabiam dużo pieniędzy. Natomiast ta kasa zawsze była jakimś skutkiem ubocznym tego, co robię. Gdybym miała pracować dla pieniędzy, to pewnie mogłabym teraz z mężem wyjechać gdzieś na drugi świata i żyć w sielance po ostatni dzień naszego życia”, powiedziała Ewa Chodakowska.

Mówiąc z kolei, że stać ją na wszystko, wyjawiła tym samym, ile zarabia. Podkreśliła też, że ma zasadę nie roztrwaniać gotówki tylko po to, by się pokazać. „Staram się mieć rozsądną, fajną relację z pieniędzmi. Nigdy się chyba przez to nie odkleiłam, a przynajmniej mam taką nadzieję, ale to pewnie osoby z zewnątrz mogłyby to przeanalizować. Stać mnie praktycznie na wszystkie rzeczy, na które mam ochotę. Nie oznacza to jednak, że tym wszystkim się obwieszam, kupuję, ścigam”, słuchamy w nowym wywiadzie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Razem w zdrowiu i w chorobie. Niezwykła historia miłości Bruce'a Willisa i Emmy Heming 

Kosmetyki naturalne polskie Ewy Chodakowskiej
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Na co najwięcej wydaje Ewa Chodakowska?

Ulubienica internautów ma mieszkanie w Polsce i dom w Grecji. Wiele inwestuje też w swoje biznesy. Na co jeszcze wydaje? „Rzeczy materialne nie dają mi takiej satysfakcji. Podróże dają mi satysfakcję, jedzenie. Potrafię dużo zapłacić za rachunek w restauracji. To jest dla mnie wielkie szczęście, że zrobiłam coś dobrego dla mojego ciała. Nie mam jednak potrzeby epatowania tym bogactwem. Oczywiście, są samochody, są ubrania markowe, ale myślę, że bez przesady”, podsumowała Ewa Chodakowska.

Doceniacie jej otwartość? My tak! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukochana Dawida Kubackiego walczy o życie. „Moja żona Marta wylądowała w szpitalu". Skoczek opublikował poruszający wpis

Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.