Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska
TYLKO U NAS!

Ewa Chodakowska rozpoczęła starania o dziecko?!

Czy czuje na sobie presję?

PIOTR NAJSZTUB 7 sierpnia 2018 18:22
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska

Ewa Chodakowska w pełni poświęca się pracy. Dziecko oznaczałoby zmianę jej dotychczasowego trybu życia. Rok temu trenerka mówiła, że nie jest jeszcze na to gotowa. Poza tym zawsze jest coś do zrobienia. Wraz z mężem przekonywali, że na razie wystarczają sobie nawzajem. Czy Ewa Chodakowska czuje na sobie presję? Czy obudził się w niej zew macierzyński? Każda inna kobieta straciłaby zimną krew w ogniu pytań Piotra Najsztuba. Ale nie ona.

„Potrzebowanie mężczyzny” dość często kończy się kompromisami, które kobieta musi ze sobą zawierać, żeby on był, kiedy ona go potrzebuje.

Ale kompromisy wcale nie są złe, jeśli każda ze stron jest w stanie odłożyć swoje ego do szafy. Partnerstwo polega na wzajemnym wsparciu. Począwszy od codziennej prozy życia po dalekosiężne plany na przyszłość. Kiedy komunikacja nie szwankuje, można ze sobą wspaniale iść przez życie. Ramię w ramię. Dziewięć lat temu poznałam swojego Greka. Jak przystało na Greka, był bardzo dominujący. Dzisiaj podziwia moją niezależność, daje przestrzeń, wspiera. Ja przez ten czas też się dla niego zmieniłam. Patrząc z boku, można nam pozazdrościć tego partnerstwa.

Ile razy mogliście się już rozstać?

Mnóstwo.

I czemu żeście tego nie zrobili?

Bo w sytuacji kryzysowej stawiamy na rozmowę. Walimy prosto z mostu i szukamy rozwiązań. Zawsze!  

(...)

A zew macierzyński się w Tobie jeszcze nie obudził?

Przyjdzie na to czas.

Grecy chyba lubią dzieci…

Pytasz, czy mąż mnie ciśnie?

Dokładnie.

Mój mąż mnie w niczym nie ciśnie. Mówi mi: „Kiedy będziesz gotowa, to wtedy przyjdzie czas”.

Cały wywiad z Ewą Chodakowską w VIVIE! już od 9 sierpnia w kioskach!

Ewa Chodakowska, VIVA! 16/2018 okładka
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Co jeszcze w nowej VIVIE! 16/2018?

Andrzej Saramonowicz, twórca filmów Testosteron i Lejdis wraca - przerywa milczenie obrazoburczą powieścią Pokraj. Katarzyna Puzyńska, popularna autorka kryminałów wyznaje, że zbrodnia towarzyszyła jej od dzieciństwa. Odeszła Kora, artystka, która zmieniła rocka, a także świat wokół siebie... A w Podróżach VIVY!  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wracają wspomnieniami do Dubaju.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…