Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska
TYLKO U NAS!

Ewa Chodakowska rozpoczęła starania o dziecko?!

Czy czuje na sobie presję?

PIOTR NAJSZTUB 7 sierpnia 2018 18:22
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska

Ewa Chodakowska w pełni poświęca się pracy. Dziecko oznaczałoby zmianę jej dotychczasowego trybu życia. Rok temu trenerka mówiła, że nie jest jeszcze na to gotowa. Poza tym zawsze jest coś do zrobienia. Wraz z mężem przekonywali, że na razie wystarczają sobie nawzajem. Czy Ewa Chodakowska czuje na sobie presję? Czy obudził się w niej zew macierzyński? Każda inna kobieta straciłaby zimną krew w ogniu pytań Piotra Najsztuba. Ale nie ona.

„Potrzebowanie mężczyzny” dość często kończy się kompromisami, które kobieta musi ze sobą zawierać, żeby on był, kiedy ona go potrzebuje.

Ale kompromisy wcale nie są złe, jeśli każda ze stron jest w stanie odłożyć swoje ego do szafy. Partnerstwo polega na wzajemnym wsparciu. Począwszy od codziennej prozy życia po dalekosiężne plany na przyszłość. Kiedy komunikacja nie szwankuje, można ze sobą wspaniale iść przez życie. Ramię w ramię. Dziewięć lat temu poznałam swojego Greka. Jak przystało na Greka, był bardzo dominujący. Dzisiaj podziwia moją niezależność, daje przestrzeń, wspiera. Ja przez ten czas też się dla niego zmieniłam. Patrząc z boku, można nam pozazdrościć tego partnerstwa.

Ile razy mogliście się już rozstać?

Mnóstwo.

I czemu żeście tego nie zrobili?

Bo w sytuacji kryzysowej stawiamy na rozmowę. Walimy prosto z mostu i szukamy rozwiązań. Zawsze!  

(...)

A zew macierzyński się w Tobie jeszcze nie obudził?

Przyjdzie na to czas.

Grecy chyba lubią dzieci…

Pytasz, czy mąż mnie ciśnie?

Dokładnie.

Mój mąż mnie w niczym nie ciśnie. Mówi mi: „Kiedy będziesz gotowa, to wtedy przyjdzie czas”.

Cały wywiad z Ewą Chodakowską w VIVIE! już od 9 sierpnia w kioskach!

Ewa Chodakowska, VIVA! 16/2018 okładka
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Co jeszcze w nowej VIVIE! 16/2018?

Andrzej Saramonowicz, twórca filmów Testosteron i Lejdis wraca - przerywa milczenie obrazoburczą powieścią Pokraj. Katarzyna Puzyńska, popularna autorka kryminałów wyznaje, że zbrodnia towarzyszyła jej od dzieciństwa. Odeszła Kora, artystka, która zmieniła rocka, a także świat wokół siebie... A w Podróżach VIVY!  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wracają wspomnieniami do Dubaju.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.