O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska pochwala ostre oceny Idy Nowakowskiej względem uczestników?!

Słowa jurorki „Dance, Dance, Dance” zaskakują!

Konrad Szczęsny 20 kwietnia 2019 09:47

W siedem tygodni Ida Nowakowska zyskała miano bodaj najbardziej surowej jurorki w polskiej telewizji. Tancerka, która zasiadła w fotelu eksperta pierwszej polskiej edycji Dance, Dance, Dance, nie szczędziła uczestnikom ostrych, ale merytorycznych i cennych uwag. By nie być gołosłowną, w finałowym odcinku postanowiła dać pokaz swoich umiejętności, przez co wprawiła w osłupienie pozostałą dwójkę jurorów: Ewę Chodakowską i Roberta Kupisz. Trenerka nie szczędziła jej słów uznania!

Ewa Chodakowska szczerze o ocenach Idy Nowakowskiej w Dance, Dance, Dance

Wielki finał tanecznego show będzie miał miejsce w Wielkanoc, 21 kwietnia o godzinie 20:55 na antenie TVP2. Zmierzą się w nim dwie pary: Patricia Kazadi z siostrą Victorią oraz Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Widzowie będą mogli także podziwiać na scenie jedną z jurorek, Idę Nowakowską, która do tej pory dała się poznać jako najostrzejsza z grona trójki ekspertów. Wykona ona choreografię do utworu Take Me to Church Hoziera i... wprawi w osłupienie kolegów z jury!

Swojego zaskoczenia, poruszenia i targających nią emocji nie będzie potrafiła ukryć Ewa Chodakowska. Już w półfinałowym odcinku programu trenerka miała z tym ogromny problem i musiała opuścić studio Dance, Dance, Dance. Tym razem będzie nieco mniej dramatycznie, ale pod adresem Idy Nowakowskiej padną pełne szczerości i ciepła słowa.

„Były takie momenty, kiedy nie do końca rozumiałam oceny Idy - i zupełnie serio - zwłaszcza, kiedy wchodziły w grę duże emocje. Ale teraz, patrząc na to wykonanie na scenie, wychodzę z założenia, że najpierw trzeba wymagać od siebie, żeby wymagać od drugiego człowieka. Tutaj siedzi przykład mistrzowski. Ida ma prawo wymagać”, powtórzy dwukrotnie Ewa Chodakowska (moment ten możesz zobaczyć w poniższym materiale wideo). 

Finał Dance, Dance, Dance: kiedy i gdzie oglądać? Wideo z tańca Idy Nowakowskiej

Gromkimi brawami na stojąco brawurowy występ koleżanki z jury nagrodził również projektant Robert Kupisz.

Pełny występ Idy Nowakowskiej będziesz mogła zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Wielki finał zostanie wyemitowany w Wielkanoc o godzinie 20:55 w TVP2  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.