Ewa Bem wraca na scenę po śmierci Pameli Niedziałek-Bem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Śmierć córki była dla niej wielkim ciosem... Jak dziś wygląda życie Ewy Bem?

„W momencie, kiedy odeszła, ja odeszłam razem z nią”

Redakcja VIVA! 24 maja 2020 19:59
Ewa Bem wraca na scenę po śmierci Pameli Niedziałek-Bem
Fot. East News

Trzy lata temu córka Ewy Bem przegrała walkę z nowotworem mózgu. Strata dziecka mocno odbiła się na jej życiu. Pamela Bem-Niedziałek miała zaledwie 39 lat i osierociła dwójkę dzieci. Czas pozwolił Ewie Bem podnieść po tej tragedii. Zawsze mogła liczyć na wsparcie rodziny. Pomagała jej obecność ukochanego męża, wnuczek i młodszej córki. Artystka wycofała się z życia publicznego. Odwołała koncerty i przekonywała, że nie chce wracać na scenę. Ale to się zmieniło. Jak dziś wygląda jej życie?  Ewa Bem opowiedziała o tym w wywiadzie dla Radia Jazz.

Ewa Bem poruszająco o swoim życiu, stracie córki i powrocie na scenę

Pamela Bem-Niedziałek dziennikarka TVN24 walczyła z poważną chorobą. Zachorowała w 2015 roku, będąc wówczas w pierwszym trymestrze ciąży. Zdecydowała jednak, że z leczeniem zaczeka do narodzin dziecka. Maleństwo przyszło na świat poprzez cesarskie w szóstym miesiącu, zaś lekarze niezwłocznie podjęli odpowiednie korki, by zwalczyć nowotwór. Po dwóch latach walki z chorobą, córka artystki zmarła pod koniec 2017 roku.

Ewa Bem długo nie mogła pogodzić się z tą stratą.  „Nie mam w planach powrotu na scenę, na której i tak jest duży tłok. Proszę okazać zrozumienie”, pisała po śmierci córki Ewa Bem. Nie czuła się gotowa, by wrócić na scenę. Potrzebowała czasu.

Wiedziała, że musi być silna dla swoich najbliższych. Oni również podnosili ją na duchu, dają wiele radości. Jak dziś wygląda jej życie? Czy wróci na scenę? Ewa Bem kocha kontakt z publicznością i szuka kontaktu z fanami. ,,Prawie do końca choroby Pameli koncertowałam"

 O tym opowiedziała w rozmowie z dziennikarzem Radia Jazz. Artystka mówiła poruszająco o swojej relacji z córką i bólu, który towarzyszył jej po jej śmieci.

„W momencie, kiedy Pamelka odeszła ja odeszłam razem z nią. Udawałam, że żyję, choć mnie nie było. Nie miałam zainteresowania sprawami zawodowymi. Czekałam, kiedy Pamelka sama da mi znak", mówi wokalistka.

Najbliżsi współpracownicy Ewy Bem, przyjaciele, fani w różny sposób namawiali ją do powrotu na scenę.

,,Do niedawna jakikolwiek powrót na scenę był poza moim myśleniem. W tej chwili już tak nie jest. Zaczynam powoli odczuwać chęć pobycia na scenie, zaśpiewania i posłuchania muzyków jak inspirują. Potrzebuję inspiracji i kocham muzyków. Lubię też im dawać własną przestrzeń. Dla wszystkich, którzy oczekują, że ja jeszcze coś zaśpiewam mogę powiedzieć, że jakieś światełko, w jakimś tunelu się zapaliło”, mówiła Ewa Bem.

Jest to przełomowy wywiad z artystką. Pani Ewie życzymy wszystkiego dobrego i czekamy na jej powrót! 

Ewa Bem w niebieskiej bluzce w DDTVN
Fot. Eastnews

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.