Ewa Bem wraca na scenę po śmierci Pameli Niedziałek-Bem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Ewy Bem podjęła trudną decyzję. To prawdziwy cios dla artystki

„Ponad wszystko woli nie ryzykować”

Olga Figaszewska 20 listopada 2020 07:48
Ewa Bem wraca na scenę po śmierci Pameli Niedziałek-Bem
Fot. East News

Ewa Bem kilka lat temu przeżyła ogromny cios. Wokalistka pożegnała swoją starszą córkę. Pamela Bem-Niedziałek zmarła walce z nowotworem mózgu. ,,Odeszłam razem z nią. Nie było mnie w absolutnie żadnej przestrzeni publicznej. Udawałam, że żyję. Niczym się nie interesowałam", wspominała w wywiadzie dla  RadioJAZZ.FM. W trudnym czasie zawsze mogła liczyć na wsparcie rodziny, przede wszystkim młodszej córki, Gabrieli. Ewa Bem zbudowała z nią cudowną więź. Córka wokalistki mieszka teraz w Stanach Zjednoczonych. Czy uda im się spędzić wspólnie święta? 

Córka Ewy Bem podjęła trudną decyzję

Córka Ewy Bem i Ryszarda Sibilskiego studiowała w Londynie. Gabrysia zajmuje się animacją filmową. Na co dzień mieszka w USA, gdzie rozwija swoją karierę. Piosenkarka cieszy się szczęściem swojej córki.  Ale bardzo za nią tęskni. Miała nadzieję, że uda jej się szybko spotkać ze swoją pociechą.

Niestety ze względu na pandemię koronawirusa córka gwiazdy ostatnio nie przyleciała do Polski. Gabrysia planowała odwiedzić bliskich w Święta Bożego Narodzenia. Ponownie na drodze stanęła jej pandemia. Córka Ewy Bem nie chce ryzykować i podjęła trudną decyzję w trosce o zdrowie najbliższych. 

,,Gabrysia nie chce narażać rodziców, poza tym nie wyobraża sobie, że po przylocie dwa tygodnie spędziłaby na kwarantannie. Ponad wszystko woli nie ryzykować", mówi informator Na Żywo. 

Dla całej rodziny to trudna sytuacja. Wszyscy nie mogli się już doczekać wspólnie spędzonych chwil. Także dzieci Pameli  Bem-Niedziałek z utęsknieniem wypatrywały przyjazdu cioci. ,,Ma do nich wyjątkowe podejście. Bardzo ciepłe, serdeczne. Jest niesamowita, dlatego dzieciaki tak bardzo do niej legną", czytamy w Na Żywo.

Na szczęście mama i córka mają ze sobą stały kontakt. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie dane im się spotkać.  

Ewa Bem z córkami Pamelą i Gabrysią oraz mężem Ryszardem Sibilskim, Viva! październik 2001

Ewa Bem z córkami Pamelą i Gabrysią oraz mężem Ryszardem Sibilskim,
Fot. Jacek Piotrowski / Agencja Gazeta

Ewa Bem i Ryszard Sybilski - historia miłości, utrata córki Pameli, związek, z córkami 02.09.2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

TAGI #Ewa Bem

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.