Eva Longoria, ciąże gwiazd
Fot. instagram@evalongoria
Z ŻYCIA GWIAZD

Eva Longoria urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki

43-letnia gwiazda po raz pierwszy została mamą

Konrad Szczęsny 20 czerwca 2018 13:40
Eva Longoria, ciąże gwiazd
Fot. instagram@evalongoria

Eva Longoria urodziła pierwsze dziecko! W tym tygodniu na świat przyszedł syn aktorki znanej z roli Gabriel Solis w serialu Gotowe na wszystko oraz jej męża Jose Bastona. Informację tę podał Hola! Magazine, który opublikował również ekskluzywne zdjęcia gwiazdy z noworodkiem.

Ciąża Evy Longorii

Ciąża Evy Longorii wywoływała w mediach ogromne emocje. Wszystko dlatego, że serialowa Gabriel Solis zaszła w nią w wieku 43 lat. Jednak starania o dziecko podjęła znacznie wcześniej, bo już w 2016 roku.

„Mam już 40 lat. Mój organizm działa inaczej niż kiedyś. Wiem, że może nie być łatwo”, zwierzyła się w wywiadzie. To, że jest w ciąży, oficjalnie potwierdziła natomiast  w grudniu 2017 roku.

Eva Longoria urodziła. Płeć i imię dziecka aktorki Gotowych na wszystko

Okazuje się, że Eva Longoria 18 czerwca 2018 roku urodziła synka, któremu wraz z mężem, Jose Bastonem, zdecydowali się nadać imiona Santiago Enrique. Poród miał miejsce w ekskluzywnej klinice Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles, z której chętnie korzystają hollywoodzkie gwiazdy.

„Zarówno matka, jak i dziecko czują się dobrze. Niebawem opuszczą szpital”, przekazał mąż gwiazdy, Jose Baston.

Sesja Evy Longorii z synkiem w Hola! Magazine

Co ciekawe, amerykańska edycja magazynu Hola! opublikowała na swoim Instagramie okładkę, na której Eva Longoria pozuje z nowo narodzonym synem! Pełne czułości zdjęcia prezentujemy poniżej  

 

¡Vamos Mexico! 🇲🇽🇲🇽 #BabyIsReadyForNextGame

Post udostępniony przez Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…