Eva Longoria, ciąże gwiazd
Fot. instagram@evalongoria
Z ŻYCIA GWIAZD

Eva Longoria urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki

43-letnia gwiazda po raz pierwszy została mamą

Konrad Szczęsny 20 czerwca 2018 13:40
Eva Longoria, ciąże gwiazd
Fot. instagram@evalongoria

Eva Longoria urodziła pierwsze dziecko! W tym tygodniu na świat przyszedł syn aktorki znanej z roli Gabriel Solis w serialu Gotowe na wszystko oraz jej męża Jose Bastona. Informację tę podał Hola! Magazine, który opublikował również ekskluzywne zdjęcia gwiazdy z noworodkiem.

Ciąża Evy Longorii

Ciąża Evy Longorii wywoływała w mediach ogromne emocje. Wszystko dlatego, że serialowa Gabriel Solis zaszła w nią w wieku 43 lat. Jednak starania o dziecko podjęła znacznie wcześniej, bo już w 2016 roku.

„Mam już 40 lat. Mój organizm działa inaczej niż kiedyś. Wiem, że może nie być łatwo”, zwierzyła się w wywiadzie. To, że jest w ciąży, oficjalnie potwierdziła natomiast  w grudniu 2017 roku.

Eva Longoria urodziła. Płeć i imię dziecka aktorki Gotowych na wszystko

Okazuje się, że Eva Longoria 18 czerwca 2018 roku urodziła synka, któremu wraz z mężem, Jose Bastonem, zdecydowali się nadać imiona Santiago Enrique. Poród miał miejsce w ekskluzywnej klinice Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles, z której chętnie korzystają hollywoodzkie gwiazdy.

„Zarówno matka, jak i dziecko czują się dobrze. Niebawem opuszczą szpital”, przekazał mąż gwiazdy, Jose Baston.

Sesja Evy Longorii z synkiem w Hola! Magazine

Co ciekawe, amerykańska edycja magazynu Hola! opublikowała na swoim Instagramie okładkę, na której Eva Longoria pozuje z nowo narodzonym synem! Pełne czułości zdjęcia prezentujemy poniżej  

 

¡Vamos Mexico! 🇲🇽🇲🇽 #BabyIsReadyForNextGame

Post udostępniony przez Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.