Eva Longoria, ciąże gwiazd
Fot. instagram@evalongoria
Z ŻYCIA GWIAZD

Eva Longoria urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki

43-letnia gwiazda po raz pierwszy została mamą

Konrad Szczęsny 20 czerwca 2018 13:40
Eva Longoria, ciąże gwiazd
Fot. instagram@evalongoria

Eva Longoria urodziła pierwsze dziecko! W tym tygodniu na świat przyszedł syn aktorki znanej z roli Gabriel Solis w serialu Gotowe na wszystko oraz jej męża Jose Bastona. Informację tę podał Hola! Magazine, który opublikował również ekskluzywne zdjęcia gwiazdy z noworodkiem.

Ciąża Evy Longorii

Ciąża Evy Longorii wywoływała w mediach ogromne emocje. Wszystko dlatego, że serialowa Gabriel Solis zaszła w nią w wieku 43 lat. Jednak starania o dziecko podjęła znacznie wcześniej, bo już w 2016 roku.

„Mam już 40 lat. Mój organizm działa inaczej niż kiedyś. Wiem, że może nie być łatwo”, zwierzyła się w wywiadzie. To, że jest w ciąży, oficjalnie potwierdziła natomiast  w grudniu 2017 roku.

Eva Longoria urodziła. Płeć i imię dziecka aktorki Gotowych na wszystko

Okazuje się, że Eva Longoria 18 czerwca 2018 roku urodziła synka, któremu wraz z mężem, Jose Bastonem, zdecydowali się nadać imiona Santiago Enrique. Poród miał miejsce w ekskluzywnej klinice Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles, z której chętnie korzystają hollywoodzkie gwiazdy.

„Zarówno matka, jak i dziecko czują się dobrze. Niebawem opuszczą szpital”, przekazał mąż gwiazdy, Jose Baston.

Sesja Evy Longorii z synkiem w Hola! Magazine

Co ciekawe, amerykańska edycja magazynu Hola! opublikowała na swoim Instagramie okładkę, na której Eva Longoria pozuje z nowo narodzonym synem! Pełne czułości zdjęcia prezentujemy poniżej  

 

¡Vamos Mexico! 🇲🇽🇲🇽 #BabyIsReadyForNextGame

Post udostępniony przez Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.