Rafał Brzozowski Eurowizja
Fot. Beata Zawadzka/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji?! Muzyk wydał oświadczenie

Plany muzyka pokrzyżował koronawirus...

Gabriela Czernecka 16 maja 2021 12:52
Rafał Brzozowski Eurowizja
Fot. Beata Zawadzka/East News

Eurowizja 2021 wzbudza spore emocje. W polskiej delegacji pojawiły się pierwsze problemy. Podjęto decyzję, że Rafał Brzozowski nie pojawi się na ceremonii otwarcia. A co z jego udziałem w całym konkursie? Wokalista wydał oświadczenie. 

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski nie pojawi się na ceremonii otwarcia

Tegoroczny Konkurs Eurowizji odbywa się w nietypowych warunkach, w czasach pandemii. Twórcy muszą być więc gotowi na niespodziewane zmiany w  planie konkursu. Taka sytuacja spotkała właśnie polską delegację. U jednej z członków delegacji Rafała Brzozowskiego zdiagnozowano koronawirusa w wyniku czego całą delegacja ze względów bezpieczeństwa została wysłana na izolację. Jak podają właśnie media, Rafał Brzozowski nie pojawi się więc na ceremonii otwarcia zaplanowanej na 16 maja

Zobacz: Rafał Brzozowski ekscytuje się Eurowizją: „jestem mega pod wrażeniem”

Rafał Brzozowski oświadczenie
Fot. Beata Zawadzka/East News

Na ten moment wiadomo, że cała polska delegacja zostanie ponownie poddana testom i dopiero po ogłoszeniu ich wyników zostanie podjęta decyzja dotycząca udziału Rafała Brzozowskiego w konkursie Eurowizji. Jeśli wokalista nie będzie mógł wystąpić w czwartkowym półfinale, organizatorzy konkursu w razie czego mają do dyspozycji nagrania z prób i nagranie zapasowe. Czy te zapewnią polskiemu wokaliście szanse w finale?

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski wydał oświadczenie

By uspokoić nieco swoich fanów Rafał Brzozowski wydał oświadczenie: „Jesteśmy przygotowani, żeby wystąpić. Nie będę mógł, niestety, uczestniczyć w ceremonii otwarcia i we wspaniałej imprezie, na którą czekałem i liczyłem. Ale podobno będzie jakaś możliwość połączenia się ze mną, więc bądźcie czujni. Wysyłajcie dobrą energię. Pozdrowienia z Rotterdamu”, mówi na nagraniu. 

Zobacz także:  Rafał Brzozowski rozprawia się z hejtem. „Rozbiłem bank. Czuję się jak w oku cyklonu”

Eurowizja 2021 kto wygra?

Warto dodać, że fani Eurowizji co roku na kilka dni przed konkursem mają okazję wybrać swojego zwycięzcę w tak zwanym „OGAE Poll”. Największą liczbę głosów zdobyła reprezentantka Malty Destiny z utworem „Je me casse”. Drugie miejsce zajmuje szwajcarska, a trzecie francuska przedstawicielka. Dziesięć krajów nie zdobyło ani jednego punktu i wśród nich jest właśnie Polska, którą w tym roku reprezentuje Rafał Brzozowski z utworem The Ride.

Zobacz równieżKtóre miejsce na Eurowizjizajmie Rafał Brzozowski? Bukmacherzy przewidują czarny scenariusz

Warto dodać, że 65. Konkurs Piosenki Eurowizji rozpocznie się juz 20 maja pierwszym półfinałem. Drugi półfinał odbędzie się 22 maja, natomiast zwycięzcę Eurowizji 2021 poznamy 22 maja. 

Rafał Brzozowski na Eurowizji
Fot. Beata Zawadzka/East News

Tak prezentuje się piosenka Rafała Brzozowskiego w Eurowizji. Ma szansę na finał?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.