Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News
O TYM SIĘ MÓWI

Enrique Iglesias o ojcostwie: „Nie zamieniłbym tego na nic na świecie”

Wokalista udzielił wzruszającego wywiadu

Sabina Zięba 6 marca 2020 08:00
Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News

Enrique Iglesias nagrał stosunkowo niewiele znanych przebojów, lecz jego niezwykła uroda sprawiła, że kochają go ludzie na całym świecie. Popularność nie przeszkodziła mu w ułożeniu prywatnego życia - od grudnia 2001 związany jest z tenisistką i modelką Anną Kurnikową, z którą poznał się na planie teledysku do utworu Escape. W 2017 roku zostali oni rodzicami bliźniaków, Nicolasa i Lucy,  a w tym roku na świat przyszło ich kolejne dziecko, córka Masha. Teraz piosenkarz zdradził, jakim jest rodzicem.

Enrique Iglesias o rodzicielstwie

44-wokalista niedługo będzie się musiał zmierzyć z nie lada wyzwaniem. W środę 4 marca podczas konferencji w Los Angeles, Enrique Iglesias ogłosił, że wraz z Rickym Martinem we wrześniu tego roku ruszają we wspólną trasę koncertową. Powiedział: „Znamy się od wielu lat i chcieliśmy to zrobić od dłuższego czasu, a teraz nadszedł ten moment. Czuliśmy, jakby to był idealny czas”. Odwiedzą 21. miast w Ameryce Północnej, prezentując swoje największe hity, a także nowy materiał. Przez dwa wyczerpujące miesiące nie będą obecni w domu.

Okazuje się, że Enrique Iglesias nie życzy takiej przyszłości swoim dzieciom. W rozmowie z Kevinem Frazierem z ET odniósł się do wykonywanych przez siebie oraz jego partnerkę zawodów i wyznał: „Mogę szczerze powiedzieć, że gdybym musiał wybrać dla swoich dzieci jeden z nich, zdecydowanie wybrałbym sportowy. Powiedziałbym tak tylko dlatego, że uwielbiam sport. Uwielbiam golfa, uwielbiam tenisa i nie miałbym nic przeciwko temu, żeby zobaczyć, jak jedna z moich małych dziewczyn gra”.

Dodał również, że zawsze marzył o większej rodzinie i kocha bycie tatą: „Nie śpię, ale świetnie się bawię! Mam na myśli, że nie zamieniłbym ojcostwa na nic na świecie”.

Myślicie, że będzie chciał mieć jeszcze więcej dzieci?  

Enrique Iglesias

Enrique Iglesias
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?