O TYM JEST GŁOŚNO

Czarne chmury nad związkiem Enrique Iglesiasa i Anny Kurnikowej?!

Piosenkarz na koncertach notorycznie całuje się z fankami! Zobacz zdjęcia

Konrad Szczęsny 4 października 2018 14:57

Mimo że w połowie grudnia zeszłego roku Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa zostali po raz pierwszy rodzicami, ich związek w ostatnim czasie musi przechodzi trudne chwile. Nie tylko dlatego, że wokalista jest w trasie i w domu bywa gościem, lecz także z powodu jego osobliwego nawyku, jakim jest... namiętne całowanie fanek w trakcie koncertów. Trudno uwierzyć, że podoba się to jego ukochanej.

Enrique Iglesias całuje fanki na koncertach. Co na to Anna Kurnikowa?

Ostatnio głośno jest o sytuacji z niedzielnego koncertu w Kijowie, kiedy na scenę wdarła się rozhisteryzowana fanka, która rzuciła się na idola i oplotła go nogami. Co ciekawe, Enrique Iglesias nie wydawał się ani trochę zmieszany zajściem i... zdążył ją czule pocałować, objąć i zrobić sobie kilka pamiątkowych zdjęć jej aparatem, zanim interweniowała ochrona! Filmik, na którym to robi, obiegł już sieć. Wszyscy głośno komentują, że takie zachowanie gwiazdora, podczas gdy jego partnerka z bliźniętami Lucy i Nicholasem przebywa w domu, jest co najmniej niestosowne. Jak tłumaczy je sam zainteresowany? Twierdzi, że to przede wszystkim kwestia... emocji.

Enrique Iglesias o całowaniu fanki: to z ekscytacji. Nie było języczka

„Po prostu jestem podekscytowany, gdy wchodzę na scenę. Nie robię tego przez cały czas. Muszę być w dobrym nastroju i byłem wtedy w dobrym nastroju. Nie było języczka”, zadeklarował w ostatnim wywiadzie radiowym.

Fani zwracają uwagę, że to nie pierwsza taka sytuacja i piosenkarz wielokrotnie obłapiał fanki, które wdarły się na scenę, ku ich uciesze. Także pocałunki są w trakcie jego koncertów swoistą normą.

Internauci nie mają litości dla hiszpańskiego piosenkarza i podkreślają, że nawyk jest obrzydliwy i współczują jego partnerce, która musi oglądać podobne nagrania i zdjęcia w sieci.

W galerii możesz zobaczyć fotografie, które uwieczniły tego typu sytuacje.

Wydaje się, że Anna Kurnikowa nie ma powodów do radości. Czy zachowanie Enrique Iglesiasa stanie się przyczyną kryzysu w ich związku?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?