emma_stone
O TYM JEST GŁOŚNO

Emma Stone jest w ciąży! Aktorka długo ukrywała krągłości

Te zdjęcia gwiazdy „La La Land” rozwiewają wszelkie wątpliwości

Konrad Szczęsny 5 stycznia 2021 09:47
emma_stone

Ma na koncie Oscara, miliony fanów na całym świecie i... wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą! Ekskluzywne zdjęcia Emmy Stone z ciążowym brzuszkiem opublikował serwis „Daily Mail”. Widać na nich, że aktorka bardzo długo utrzymywała tę informację w ścisłej tajemnicy...

Zdjęcia Emmy Stone z ciążowym brzuszkiem

Wraz z sukcesami na polu zawodowym odnosi również te w życiu prywatnym. Emma Stone, znana m.in. z oscarowej roli Mii Dolan w „La La Land”, pod koniec 2019 roku zaręczyła się z Davem McCarym. Jeśli wierzyć spekulacjom, które niedawno obiegły media, para jest już nawet po ślubie! Oboje strzegą jednak informacji dotyczących życia prywatnego, więc na potwierdzenie plotek nie ma raczej co liczyć.

Tym bardziej, że przez tak długi czas Emmie Stone udawało się ukryć, że spodziewa się pierwszego dziecka. Jej fotografie ze spaceru, na którym czule gładzi sporych rozmiarów brzuszek, opublikował serwis „Daily Mail”. 

Dla wielu może być to naprawdę zaskakujące, jednak z pewnością popularnej aktorce pomogły obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i ograniczenie wszelkich aktywności zawodowych. 

Tak ukrywała stan błogosławiony. Emma Stone kontra media

Mimo że spekulacje na temat ciąży aktorki „La la land” trwały od kilku tygodni, nikt nie miał na to dowodów. A Emma Stone i jej partner konsekwentnie milczeli. Zdjęcia, które opublikował „Daily Mail”, wreszcie rozwiały wszelkie wątpliwości...

Wydaje się, że okres pandemii był dla pary czasem poważnych decyzji. Być może wynika to z mocno ograniczonej aktywności zawodowej. Oboje są wszak związani z branżą filmową. Dave McCary jest amerykańskim komikiem, reżyserem oraz scenarzystą.

Wcześniej Emma Stone spotykała się z aktorem Andrew Garfieldem, znanym z serii filmów o „Niesamowitym Spider-Manie”. Rozstali się w 2015 roku. Dwa lata później poznała swojego obecnego partnera.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Emma Stone spodziewa się pierwszego dziecka:

Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.