emma_stone
O TYM JEST GŁOŚNO

Emma Stone jest w ciąży! Aktorka długo ukrywała krągłości

Te zdjęcia gwiazdy „La La Land” rozwiewają wszelkie wątpliwości

Konrad Szczęsny 5 stycznia 2021 09:47
emma_stone

Ma na koncie Oscara, miliony fanów na całym świecie i... wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą! Ekskluzywne zdjęcia Emmy Stone z ciążowym brzuszkiem opublikował serwis „Daily Mail”. Widać na nich, że aktorka bardzo długo utrzymywała tę informację w ścisłej tajemnicy...

Zdjęcia Emmy Stone z ciążowym brzuszkiem

Wraz z sukcesami na polu zawodowym odnosi również te w życiu prywatnym. Emma Stone, znana m.in. z oscarowej roli Mii Dolan w „La La Land”, pod koniec 2019 roku zaręczyła się z Davem McCarym. Jeśli wierzyć spekulacjom, które niedawno obiegły media, para jest już nawet po ślubie! Oboje strzegą jednak informacji dotyczących życia prywatnego, więc na potwierdzenie plotek nie ma raczej co liczyć.

Tym bardziej, że przez tak długi czas Emmie Stone udawało się ukryć, że spodziewa się pierwszego dziecka. Jej fotografie ze spaceru, na którym czule gładzi sporych rozmiarów brzuszek, opublikował serwis „Daily Mail”. 

Dla wielu może być to naprawdę zaskakujące, jednak z pewnością popularnej aktorce pomogły obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i ograniczenie wszelkich aktywności zawodowych. 

Tak ukrywała stan błogosławiony. Emma Stone kontra media

Mimo że spekulacje na temat ciąży aktorki „La la land” trwały od kilku tygodni, nikt nie miał na to dowodów. A Emma Stone i jej partner konsekwentnie milczeli. Zdjęcia, które opublikował „Daily Mail”, wreszcie rozwiały wszelkie wątpliwości...

Wydaje się, że okres pandemii był dla pary czasem poważnych decyzji. Być może wynika to z mocno ograniczonej aktywności zawodowej. Oboje są wszak związani z branżą filmową. Dave McCary jest amerykańskim komikiem, reżyserem oraz scenarzystą.

Wcześniej Emma Stone spotykała się z aktorem Andrew Garfieldem, znanym z serii filmów o „Niesamowitym Spider-Manie”. Rozstali się w 2015 roku. Dwa lata później poznała swojego obecnego partnera.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Emma Stone spodziewa się pierwszego dziecka:

Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.