Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry
Fot. Instagram @emilia_komarnicka
O NICH JEST GŁOŚNO!

Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży?! Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

GABRIELA CZERNECKA 12 lutego 2018 20:40
Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry
Fot. Instagram @emilia_komarnicka

 

Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży? Aktorka i jej mąż Redbad Klynstra-Komarnicki, jeśli wierzyć tym fotografiom, niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Aktorzy znani z serialu „Na dobre i na złe” uchylili rąbka tajemnicy na swoim Instagramach. Emilia Komarnicka wraz z mężem podzielili się w social mediach krótkimi nagraniami, na których widać ciążowe krągłości aktorki!

 

Polecamy: Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży?! Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

 

Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży?

O tym, że Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży plotkowano już od kilku miesięcy. Gdy tylko para stanęła na ślubnym kobiercu i podzieliła się z internautami dobrymi wiadomościami, fani z niecierpliwością oczekiwali na wieść o potomku pary. Informację o ciąży Emilii Komarnickiej podsycały też media. W programie Pytanie na śniadanie zapytani przez Monikę Zamachowską wprost o powiększenie rodziny: „A my się widzimy następnym razem na chrzcinach? Jak to będzie?”, zapytała dziennikarka. „Oczywiście”, odparł natychmiast Redbad Klynstra-Komarnicki. Emilia jednak zaskoczona pytaniem i zmieszana po dłuższej chwili dodała: „artystycznych”. Później zaczęto cytować słowa Redbada Klynstry o ojcostwie: „Marzymy o powiększeniu rodziny. Od dawna chciałem mieć dziecko, cieszę się, że dla Emilii tez to jest priorytet. Podobnie jak ja ma ciekawość świata i jest autentycznie zainteresowana drugim człowiekiem”, mówił w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

 

Jak widać, rodzina pary niebawem się powiększy. Patrząc na ich najnowsze fotografie internauci nie mają wątpliwości, że Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży! Potwierdzeniem tych informacji ma być także emitowany dziś w TVP1 spektakl Teatru Telewizji „Rio”, w którym występuje Emilia, a który wyreżyserował sam Redbad. „To przedstawienie muzyczne o charakterze kryminalno-komediowym. Oczywiście o miłości, mówiła o spektaklu Rio Emilia Komarnicka dla „Rewii”. „Jest to taki mój prezent dla świeżo upieczonej żony. Chciałem ją pokazać od najlepszej strony, od strony, która daje jej radość, która ją spełnia. Zależało mi na tym, żeby Emilia poczuła, że ją podziwiam, nie tylko za aktorstwo, ale też za sposób, w jaki ona do tego aktorstwa podchodzi, niezwykle profesjonalnie, posiada wszystkie elementy tego, co składa się na tzw. aktora all-round. Chciałem Emilię z całymi jej umiejętnościami zaprezentować światu. To w pewnym sensie moje Walentynka dla niej, ale będę musiał wymyśleć jeszcze coś, co ją zaskoczy tego dnia”, powiedział agencji Newseria Redbad Klynstra-Komarnicki, aktor i reżyser.  

 

Emilia w jednej ze scen tańczy w bordowej baskince i błękitnej spódnicy z falbaną. Tu nie da się nie zauważyć ciążowych krągłości. Czyżby Emilia i Redbad niebawem zostali rodzicami?

 

Czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie tych informacji, ale wygląda na to, że fani nie mają wątpliwości i na Instagramie Emilii Komarnickiej i Instagramie Redbada Klynstry już składają gratulacje. 

 

Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży
Fot. Instagram @emilia_komarnicka_klynstra

Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży
Fot. Instagram @emilia_komarnicka_klynstra

 

Zobacz również:  Oto niepublikowane zdjęcia ze ślubu aktorów z „Na dobre i na złe” Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry!

ORAZ: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra, aktorzy z „Na dobre i na złe" wzięli ślub! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.