Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Fot. Instagram Emilii Komarnickiej-Klynstry
O TYM JEST GŁOŚNO

Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła! Znamy płeć dziecka

Chłopiec czy dziewczynka?

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2020 19:11
Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Fot. Instagram Emilii Komarnickiej-Klynstry

O tym, że spodziewa się drugiego dziecka, poinformowała we wrześniu tuż przed występem na festiwalu w Opolu. Teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych Emilia Komarnicka-Klynstra potwierdziła, że urodziła. Zamieściła również uroczą rodzinną fotografię...

Emila Komarnica-Klynstra urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka

Mimo że we wrześniu oficjalnie potwierdziła, że zostanie mamą, w sieci bardzo rzadko publikowała intymne zdjęcia. Niechętnie pokazywała ciążowe krągłości i nie opowiadała, jak zamierza urodzić drugie dziecko. Dzisiaj jednak Emilia Komarnica-Klynstra opublikowała fotografię, na której pozuje z mężem oraz dwójką dzieci. Tym samym potwierdziła, że ich rodzina powiększyła się!

Ze słów aktorki wynika, że na świecie powitali drugiego synka. Malec urodził się kilka dni temu. Święta Bożego Narodzenia mogli spędzić już w komplecie.

„Słowo N A R O D Z E N I E nabrało dla nas w tym roku wyjątkowego, wielowymiarowego znaczenia. Nasz drugi Syn spędził je z nami. W Domu. To najpiękniejszy prezent świąteczny, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Nasze życzenia dla Ciebie spóźnione, ale z głębi serca płynące. Życzymy Ci zdrowia, bo ono podstawą dalszych życzeń, życzymy Ci wiary i nadziei, że wszystko, co się wydarza ma głębszy sens i wreszcie życzymy Ci źródłowej, ogromnej miłości, bo to największa siła stwórcza. Emilia @redbad, Kosma i Jego Brat”, zakończyła.

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo gratulacji, do których również my się dołączamy!

Emilia Komarnicka-Klynstra: mąż, dzieci

Aktorka „Na dobre i na złe” ślub wzięła 12 sierpnia 2017 roku. Jej wybrankiem jest aktor, reżyser i prezenter telewizyjny Redbad Klynstra. Para doczekała się synka, który przyszedł na świat 9. maja 2018 roku. Wybrali dla niego imię Kosma.

O tym, że spodziewa się drugiego dziecka, Emilia Komarnicka-Klynstra poinformowała we wrześniu 2020 roku w trakcie występu na festiwalu w Opolu. Była to nie lada sensacja, ponieważ para słynie z tego, że rzadko zdradza informacje, dotyczące życie prywatnego. 

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Emila Komarnicka-Klynstra urodziła! Wraz z mężem powitali na świecie drugiego synka:

Tak Emilia Komarnicka-Klynstra wyglądała w trakcie festiwalu w Opolu 2020:
 

Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. AKPA

Emilia Komarnicka-Klynstra
Fot. TRICOLORS/East News

Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.