Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
TYLKO U NAS!

Edyta Górniak zniknęła z mediów społecznościowych. Wiemy, kiedy planuje powrót!

Dla artystki będzie to wyjątkowa okazja...

Konrad Szczęsny 18 kwietnia 2019 13:31
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ponad miesiąc temu, 12 marca 2019 roku, Edyta Górniak za pośrednictwem Facebooka poinformowała swoich fanów, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych, ponieważ chce odetchnąć i nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości. Artystkę najwidoczniej przytłoczył nadmiar informacji, które ukazywała się w mediach na jej temat. Fani zastanawiają się, kiedy i czy w ogóle piosenkarka powróci do aktywności w Internecie. Znamy naprawdę na ten temat!

Kiedy Edyta Górniak wróci do aktywności w social mediach?

Przerwa w korzystaniu ze zdobyczy technologicznych była dla Edyty Górniak niezwykle ważna. Artystka chciała odpocząć od medialnego zgiełku i natłoku informacji, które ukazywały się na jej temat.

– Edyta nie ukrywa w rozmowach z bliskimi, że potrzebowała tej przerwy, żeby odetchnąć, nabrać dystansu i odnaleźć spokój. Zdaje sobie sprawę, że fani tęsknią, ale cisza z jej strony jeszcze trochę potrwa – zdradza nam znajomy artystki.

Dla sympatyków talentu piosenkarki mamy jednak dobre informacji. Już niebawem powróci do mediów społecznościowych! Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, wielki powrót Edyty Górniak do mediów społecznościowych nastąpi już 30 kwietnia. To szczególna rocznica, ponieważ tego dnia minie 25 lat od jej wielkiego sukcesu na Eurowizji w 1994 roku w Dublinie. Zdobyła wówczas dla Polski legendarne drugie miejsce.

– Poza obchodzeniem tej szczególnej rocznicy, przygotuje jeszcze jedną niespodziankę, którą fani będą mogli zobaczyć – dodaje bliski gwiazdy.

Zniknięcie Edyty Górniak z mediów społecznościowych

Artystka 12 marca ogłosiła za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku, że przez jakiś czas fani nie będą wiedzieli, co się u niej dzieje, ponieważ chce odpocząć od medialnego zgiełku.

„Ja poczułam bardzo mocno, że potrzebuję detoxu dla mojego umysłu. Detoxu od napięć, plotek medialnych, chaosu i hałasu. Wykonam naturalnie wszystkie Projekty podpisane, ale na razie nie będę aktywna w moich social media. 

Wiem, że uzyskanie wewnętrznej ciszy w dzisiejszych czasach jest prawie niemożliwe, ale mimo to zawalczę o to”, napisała poruszona (zachowaliśmy pisownię oryginalną).

Jednak już niebawem artystka zaskoczy swoich fanów i w ten sposób uczci szczególną rocznicę 25-lecia swojego legendarnego występu na Eurowizji 1994!  

Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.