Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Gwiazdorski kaprys Edyty Górniak wywołał medialną burzę!

Diwa wysyła asystentkę do Londynu po ulubiony smakołyk

Konrad Szczęsny 20 września 2018 13:20
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Jej wymagania godne są prawdziwej diwy. Jednak to ostatnie, które zrealizować ma prywatna asystentka Edyty Górniak, wywołało z mediach prawdziwą sensację. Artystka zażądała bowiem ulubionego tofu. Może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że to można otrzymać w jednym miejscu na świecie - Londynie...

Asystentka Edyty Górniak przywiezie jej ulubione tofu z Londynu

Edyta Górniak w pocie czoła przygotowuje się do jesiennej akustycznej trasy koncertowej, która rusza już w październiku. Są one na tyle wymagające, że diwa postanowiła wynagrodzić sobie trud, konsumując ulubioną przekąskę. Niestety, ta serwowana jest jedynie w Londynie w jednej z chińskich restauracji. Artystka skosztowała jej po raz pierwszy, gdy mieszkała na wyspach kilka lat temu. Podobno już od dłuższego czasu tęskniła za tym smakiem, lecz nie miała okazji, by odwiedzić stolicę Wielkiej Brytanii. Piosenkarka, zniecierpliwiona zwłoką, postanowiła więc przed najbliższym sobotnim koncertem w hali Expo pod Warszawą wysłać swoją zaufaną asystentkę, Magdę, by przywiozła jej ukochany smakołyk prosto z Londynu.

„Magda ma jej przywieźć między innymi smażone tofu z jej ulubionej restauracji w China Town. Edyta uważa, że nigdzie na świecie nie przygotowują specjałów chińskiej kuchni lepiej niż tam. Aby wszystko było świeże, Magda poleci do Londynu w sobotę z samego rana. O 17 będzie już z powrotem w stolicy z kolacją dla swojej chlebodawczyni i jej dużej ekipy”, potwierdza w rozmowie z Faktem znajomy diwy.

Edyta Górniak zarobi na najbliższej trasie koncertowej aż 1,5 miliona złotych

Jak wyliczył tabloid, wyprawa będzie kosztowała Edytę Górniak aż cztery tysiące złotych. Artystka może sobie jednak pozwolić na tę przyjemność, ponieważ nadchodząca trasa koncertowa zasili jej konto bajońską sumą 1,5 miliona złotych za 40 występów  

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.