Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK
z życia gwiazd

Edyta Górniak wspomina dzieciństwo syna: „Nie ma już tego człowieka, którym był...”

Allan wkrótce skończy 18 lat

Marcjanna Maryszewska 12 marca 2022 08:10
Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK

Syn Edyty Górniak już niedługo wkroczy w dorosłość, lecz gwiazda nadal chętnie wspomina jego dzieciństwo. Czas leci nieubłaganie. Z okazji nadchodzących urodzin diwa pozwoliła sobie na moment sentymentu na łamach Faktu. Opowiedziała, jak Allan zmienił się w ciągu ostatnich lat i daje jej wiele powodów do dumy. To już zupełnie inny chłopak!

Edyta Górniak o dzieciństwie Allana

Dziś jedyna pociecha piosenkarki w niczym już nie przypomina małego Allanka, którym mogła się czule zajmować. Edyta Górniak wyznała, że bardzo brakuje jej tamtego okresu. Wspomnienia budzą nie tylko radość, ale również żal nad upływającym czasem.

„Tęsknię do czasów jak był mały i miał loki, których nie mogłam nigdy rozczesać i tylko mogłam to zrobić w wannie jak go kąpałam. Chcę znowu zobaczyć tego cudnego, małego anioła, ale go po prostu już nie ma” - mówiła Faktowi. 

Kolejne etapy metamorfozy Allana następowały błyskawicznie. Z energicznego, rozbrykanego chłopca stał się dużo spokojniejszym młodzieńcem. 

Te dzieci tak szybko się zmieniają i zostają ich etapy rozwoju zachowane tylko w sercu i na zdjęciach. Jeśli chodzi o Allana, to nie ma już tego człowieka, którym był. Jest tylko jakiś fragment. On zawsze był taki dynamiczny. Mówił: „Mamo, gdzie dziś jedziemy? Może na wspinaczkę, a może na lody albo do kina albo gdzieś indziej?!". Energia go roznosiła. A teraz stał się introwertyczny” - zdradziła mama dorosłego syna. 

Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Allan Krupa nie chce dziewczyny, Edyta Górniak
Fot. Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Czytaj także: Tak dziś wygląda najmłodszy syn Jarosława Bieniuka! Ależ wyrósł

Edyta Górniak: „mój syn jest patriotą”

Allan uczęszcza do szkoły wojskowej. Edyta Górniak nie ma wątpliwości, że syn z dumą stanąłby w obronie swojego kraju. 

„Allan na pewno by walczył. Nie byłoby żadnych słów matczynych, które by go zatrzymały. Bo on jest patriotą” - oznajmiła w rozmowie z Faktem. Wyznała również, że syn już jakiś czas temu sugerował, że konflikt zbrojeniowy jest możliwy. 

„Pamiętam, jak był w szkole wojskowej, przyjechał do mnie na weekend, kucnął przy łóżku, przyniósł mi herbatę i mówi: „Mama, nie denerwuj się. Myślę, że zanim skończę szkołę, będzie wojna" - wspominała słowa Allana, który stwierdził wówczas, że Kanada jest najbezpieczniejsza.

Przez sam fakt, że chodził w mundurze, tematy wojskowe stały mi się naturalnie bliskie” - dodała dumna z syna piosenkarka.  

syn Edyty Górniak
Fot. Artur Zawadzki/Reporter

Sprawdź również: Seweryn Krajewski dzisiaj wciąż nie przyznaje się do nieślubnej córki. Kim jest Julitta Krajewska?

Źródło: Fakt.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…