Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009, Viva! 15/2009
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak dostała nowy program w telewizji TVN!

Gwiazda pokaże w nim przełomowy moment swojego życia

Sabina Zięba 2 sierpnia 2019 21:00
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009, Viva! 15/2009
Fot. Iza Grzybowska

Choć Edyta Górniak wystąpiła tylko w dwóch odcinkach show Agent Gwiazdy, jej udział w nich na tyle głośno odbił się w rodzimych mediach, że telewizja TVN ujrzała w niej duży potencjał marketingowy. W związku z tym postanowili wykorzystać jej popularność i zaoferowali gwieździe swój własny program. Co w nim zobaczymy?

Program TVN z Edytą Górniak

Podobno po otrzymaniu propozycji od Edwarda Miszczaka, piosenkarka nie wahała się długo nad odpowiedzią. Najnowsze reality-show z jej udziałem sprawi, że Edyta Górniak będzie prawdziwą gwiazdą jesiennej ramówki TVN. Program zapewne będzie obfitował w wiele emocji, ponieważ pokaże, jak diwa przygotowuje się... do egzaminu na prawo jazdy.

Osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy zdradziła serwisowi Pudelek: „Kamery będą jej towarzyszyć w zmaganiach za kółkiem, ale to będzie tylko kontekst całego programu”. Z kolei menedżer artystki z rozmowie z Onetem powściągliwie potwierdził: „W tym momencie mogę jedynie potwierdzić informację, że Edyta Górniak będzie gwiazdą jednego z programów TVN. Więcej szczegółów poznają państwo podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji, która odbędzie się w sierpniu”.

Wiadomo, że prace nad reality-show już ruszyły i już dziś piosenkarka była na planie spotu reklamowego promującego nową produkcję. Warto przypomnieć, że jeszcze kilka lat temu nie była ona skłonna do takich działań. W jednym z wywiadów wyznała: „Niby potrafię prowadzić auto, ale to jest taka odpowiedzialność, gdy się wyjeżdża na ulicę… Bierze się odpowiedzialność za każdą osobę, którą się spotka. Trzeba umieć przewidzieć ruchy kierowców, zagrożenia, które w każdym momencie mogą się pojawić. To jest bardzo niebezpieczne. Nie chcę robić prawa jazdy, żeby nie stanowić zagrożenia na ulicy. Uważam, że prowadzenie samochodu nie jest dla każdego”.

Myślicie, że strzał TVN będzie hitem?  

edyta górniak

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.