Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009, Viva! 15/2009
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak dostała nowy program w telewizji TVN!

Gwiazda pokaże w nim przełomowy moment swojego życia

Sabina Zięba 2 sierpnia 2019 21:00
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009, Viva! 15/2009
Fot. Iza Grzybowska

Choć Edyta Górniak wystąpiła tylko w dwóch odcinkach show Agent Gwiazdy, jej udział w nich na tyle głośno odbił się w rodzimych mediach, że telewizja TVN ujrzała w niej duży potencjał marketingowy. W związku z tym postanowili wykorzystać jej popularność i zaoferowali gwieździe swój własny program. Co w nim zobaczymy?

Program TVN z Edytą Górniak

Podobno po otrzymaniu propozycji od Edwarda Miszczaka, piosenkarka nie wahała się długo nad odpowiedzią. Najnowsze reality-show z jej udziałem sprawi, że Edyta Górniak będzie prawdziwą gwiazdą jesiennej ramówki TVN. Program zapewne będzie obfitował w wiele emocji, ponieważ pokaże, jak diwa przygotowuje się... do egzaminu na prawo jazdy.

Osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy zdradziła serwisowi Pudelek: „Kamery będą jej towarzyszyć w zmaganiach za kółkiem, ale to będzie tylko kontekst całego programu”. Z kolei menedżer artystki z rozmowie z Onetem powściągliwie potwierdził: „W tym momencie mogę jedynie potwierdzić informację, że Edyta Górniak będzie gwiazdą jednego z programów TVN. Więcej szczegółów poznają państwo podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji, która odbędzie się w sierpniu”.

Wiadomo, że prace nad reality-show już ruszyły i już dziś piosenkarka była na planie spotu reklamowego promującego nową produkcję. Warto przypomnieć, że jeszcze kilka lat temu nie była ona skłonna do takich działań. W jednym z wywiadów wyznała: „Niby potrafię prowadzić auto, ale to jest taka odpowiedzialność, gdy się wyjeżdża na ulicę… Bierze się odpowiedzialność za każdą osobę, którą się spotka. Trzeba umieć przewidzieć ruchy kierowców, zagrożenia, które w każdym momencie mogą się pojawić. To jest bardzo niebezpieczne. Nie chcę robić prawa jazdy, żeby nie stanowić zagrożenia na ulicy. Uważam, że prowadzenie samochodu nie jest dla każdego”.

Myślicie, że strzał TVN będzie hitem?  

edyta górniak

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?