Edyta Górniak
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak rozstała się po 8 miesiącach związku. Trudny moment odbił się na jej zdrowiu

Dziennik dotarł do nowych, przykrych informacji

Redakcja VIVA! 5 stycznia 2021 15:53
Edyta Górniak
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Większość fanów Edyty Górniak – myśląc o zawodowych dokonaniach piosenkarki - podsumowuje rok 2020 pozytywnie. Artystka zagrała kilka koncertów z trasy akustycznej, wróciła na fotel jurora The Voice a także wydała kolejny singiel. Niestety, wokalistka przyznała niedawno, że pod względem prywatnym ostatnich 12 miesięcy zapamięta w ciemnych barwach. Gwieździe nie udało się uratować związku, który rozwijała od 8 miesięcy. Właśnie poznaliśmy kolejne szczegóły sprawy.

Edyta Górniak o rozstaniu z tajemniczym mężczyzną

Choć Edyta Górniak publicznie nie mówi ostatnio wiele o sprawach sercowych, okazało się, że rok 2020 przyniósł jej kolejną miłość. Niestety, ostatecznie gwiazda i mężczyzna, który nigdy nie został przedstawiony w mediach, rozstali się. „Miniony rok był dla mnie trudny nie z powodu globalnego zatrzymania. […] Był trudny nie z powodu braku dostępu do wygody, do której wszyscy przywykliśmy. Był dla mnie trudny z innego powodu. Doświadczyłam kilka razy bolesnego rozczarowania i kłamstw, a także po 8 miesięcznej relacji, niewyobrażalnej, wręcz spektakularnej zdrady, która, myślę, że zmieniła mnie już na resztę mojego życia”, napisała piosenkarka kilka dni temu w sieci.

Zakończenie relacji kosztowało wokalistkę wiele nerwów, ale i zdrowia. „Straciłam nagle 10 kg, dlatego że zostałam bardzo mocno skrzywdzona... Odbiło się to na moim zdrowiu w taki właśnie m.in. sposób, że spadły mi kilogramy. Stałam się jakimś szkieletorem chodzącym. Niedobrze się czułam z tym”, cytował słowa Edyty Górniak Super Express.

Ten sam dziennik przetłumaczył słowa najnowszej piosenki gwiazdy. To one rzucają na sprawę nowe światło. Według redaktorów tekst sugeruje, że wokalistka była zdradzana. „Nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek poczuję twój nóż, wbijający mi się w plecy. Tysiąc prób z jednym pożegnaniem. Jest już za późno. Zrobiłeś to, co zrobiłeś. I oto stoję w cieniu tych, które wybrałeś zamiast mnie. Zostałam ze wszystkimi twoimi kłamstwami. Bardzo się starałam. Ale to twoja wina, nie moja”, napisała w utworze Too Late Edyta Górniak, a w kolejnych wersach miała nawet sugerować, że była zaręczona. „Ciężko jest odejść, kiedy oddałam całą siebie tobie. Wciąż czuję ukłucie noszenia pierścionka od ciebie”, słyszymy w piosence, która ma na YouTubie ponad 150 tysięcy wyświetleń.

Mamy nadzieję, że rozpoczynający się tok zaskoczy artystkę jedynie pozytywnie. A na razie życzymy dużo siły! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.