Edyta Górniak, Joanna Krupa
Fot. Instagram @joannakrupa
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak chciała użyć zamrożonych jajeczek Joanny Krupy!

Co na to modelka? Jej słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości...

Konrad Szczęsny 16 września 2019 11:52
Edyta Górniak, Joanna Krupa
Fot. Instagram @joannakrupa

Nigdy nie ukrywała, że pragnie drugiego dziecka. Niestety, rok temu Edyta Górniak w poruszającym wywiadzie wyznała, że choć była blisko spełnienia tego wielkiego marzenia, poroniła, co było bezpośrednią przyczyną rozpadu jej związku z Mateuszem Zalewskim. Jednak artystka wciąż nie porzuca swoich macierzyńskich planów. W najnowszym wywiadzie wyjawiła, że poprosiła Joannę Krupę o możliwość wykorzystana jej jajeczek, zamrożonych w 2014 roku.

Edyta Górniak o dziecku Joanny Krupy

Obie gwiazdy zaprzyjaźniły się trzy lata temu, gdy Edyta Górniak podjęła spontaniczną decyzję o przeprowadzce do USA. Gdy wynajęła dom w Kalifornii szybko wyszło na jaw, że jest sąsiadką Joanny Krupy. Z czasem w mediach społecznościowych panie zaczęły zamieszczać wspólne zdjęcia, zaś w wywiadach opowiadać o wyjątkowej relacji i przyjaźni, jaka się między nimi narodziła.

Mało kto podejrzewał, że relacja obu pań wciąż jest tak bliska – jakiś czas temu diwa podjęła bowiem decyzję o powrocie do Polski i zamieszkaniu w Warszawie. Przy okazji wizyt za oceanem nie wyobraża sobie jednak nie zobaczyć się z modelką. Tym bardziej, że wraz z mężem – Douglasem Nunesem – powita ona na świecie lada dzień córeczkę.

Ostatnio panie miały okazję porozmawiać, gdy Edyta Górniak dała koncert dla Polonii w Chicago, zaś Joanna Krupa była jednym z gości. O kulisach tego spotkania artystka opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

„Już się zaprzyjaźniłam z dzieciątkiem, trochę pogadaliśmy sobie, trochę pośpiewałam. Była interakcja i reakcja, więc się uśmiechnęłyśmy ze wzruszenia, bo to niesamowite. Nie zawsze dziecko reaguje, jak się mówi do brzuszka. Już chciałam mówić, żeby wiedziało, że to mój głos, że to ciocia Edi. To było naprawdę bardzo słodkie i wzruszające”, rozpływała się wokalistka w rozmowie z dziennikarką serwisu Jastrzabpost.

Na tym jednak nie koniec...

Edyta Górniak chciała wykorzystać zamrożone jajeczka Joanny Krupy

Edyta przyznała, że chciała nawiązać relację z dzieckiem Joanny Krupy jak najwcześniej, ponieważ zamierza po jego narodzinach „spełniać się w roli cioci”. Zapewniła jednocześnie, że ciąża służy jurorce Top model.

„Joasia jest w naprawdę wspaniałej formie. Podziwiam ją i gratuluję im obojgu, jestem bardzo ciekawa, jak Douglas się w ogóle odnajdzie. Też podobno jest bardzo podekscytowany w ogóle tym etapem życia ich wspólnego. Asia bardzo chciała być mamą i rozmawiałyśmy o tym, jak mieszkałam w Los Angeles dużo. Więc to, że to się udało, jest wspaniałe”, podkreślała z ekscytacją diwa.

I nawiązała do epizodu z życia Joanny Krupy, który miał miejsce w 2014 roku. Wówczas to modelka zdecydowała się zamrozić swoje jajeczka, by w przyszłości skorzystać z nich, gdyby miała problemy z naturalnym zajściem w ciążę. Jednak z czasem okazało się, że nie ma takiej potrzeby. W związku z tym Edyta Górniak zapytała niedawno przyjaciółkę czy w takim razie ona mogłaby wykorzystać je i zajść w ciążę.

„Pytałam ją, czy nie odstąpiłaby mi swoich zamrożonych jajeczek. Powiedziała, że trzyma dla siostry na w razie czego. Bardzo bym chciała jeszcze raz doświadczyć bycia mamą, także jak widzę małe dzieci to się rozpływam”, zapewniła diwa.

Czy wielkie marzenie Edyty Górniak wkrótce się spełni?  

Edyta Górniak nie ukrywa, że z Joanną Krupą wciąż łączy ją wyjątkowa więź:

Edyta Górniak, Joanna Krupa
Fot. Instagram @joannakrupa

Edyta Górniak w najnowszym wywiadzie przyznała, że nie porzuca wielkiego marzenia o drugim dziecku:

Edyta Górniak po wyjściu ze szpitala. Tak wystąpiła na próbach w Opolu
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.