Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak zrezygnowała z udziału w The Voice Kids! Wydała oświadczenie

„To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy Mamy”

Olga Figaszewska 10 sierpnia 2018 09:45
Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska

Edyta Górniak zrezygnowała z bycia jurorką programu The Voice Kids! Niestety potwierdziły się informacje o złym stanie zdrowia mamy gwiazdy. Pani Grażyna Jasik trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Już w czwartek artystka odwołała swój udział nagraniach programu i wyjechała do Opola. Teraz Edycie Górniak najbardziej zależy na tym, by być przy mamie, która potrzebuje jej wsparcia i opieki.

Edyta Górniak odchodzi z The Voice Kids. Oświadczenie

W piątek na oficjalnej stronie artystki na Facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym Edyta Górniak tłumaczy, dlaczego rezygnuje z programu. 

„Niezależnie od naszych starań i planów, życie pisze własne scenariusze. Zanim jeszcze zdążyłam podzielić się z Wami decyzją o udziale w nowej edycji "The Voice Kids", już musiałam z niej zrezygnować. To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy Mamy... Dziś nadal ta decyzja pozostaje dla mnie trudna, ale wiem, że była konieczna.

Mam nadzieję, że gdybym kiedyś znalazła się w podobnej sytuacji, mój Syn także rzuciłby wszystko, aby dać mi siłę, uśmiech i wsparcie. Aby pokazać mi, że moje życie jest dla niego cenniejsze niż kontrakty. Tak samo jak ja dziś udowodniłam to mojej Mamie...”, napisała na Facebooku. 

Edyta Górniak przeprosiła osoby współtworzące program i podziękowała za słowa zrozumienia i wsparcia. Zaznaczyła również, że znalazła dla siebie zastępstwo. „Być może spotkamy się w innym sezonie”, zakończyła.

Stan zdrowia mamy Edyty Górniak

Mama Edyty Górniak od dawna miała problemy ze zdrowiem. Kilka dni temu trafiła do szpitala z niedowładem prawej ręki. Lekarze podejrzewali udar. Pani Grażyna przeszła obserwację. Ale wstępną diagnozę ma potwierdzić seria badań. W opolskim szpitalu czuwają nad nią obie córki i partner Zdzisław. Wszyscy martwią się o jej stan zdrowia. Pani Grażyna miała w przeszłości poważne problemy z sercem. 

Mamie artystki życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Edyta Górniak z mamą, mama Edyty Górniak
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.