Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak jest zakochana

„Spotykam się z kimś. Życie odpowie, czy to poważny związek”

Olga Figaszewska 27 listopada 2019 09:30
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak jest zakochana?! Wokalistka była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała nie tylko o swoim programie – My Way i nowej płycie. Gwiazda zdradziła, że w jej życiu prywatnym zaczyna się wszystko układać? 

Edyta Górniak o miłości w programie Kuby Wojewódzkiego

Nie składa poważnych deklaracji, ale nie ukrywa, że poznała interesującą postać. Prowadzący zapytał Edytę Górniak o to, czy jest z kimś związana.

„No, spotykam się z kimś. Życie odpowie, czy to poważny związek. Ja zawsze podchodzę do tego poważnie”, wyznała. Nie zdradziła jednak, kiedy w jej życiu nastąpił ten przełomowy moment. „Nie baw się w detektywa, po prostu się spotykam”, tłumaczyła prowadzącemu.

Wokalistka żałuje, że nie ma więcej dzieci. ,,Dzieci szybko rosną i pozostają tylko zdjęcia. W domu mam teraz dorosłego faceta", powiedziała. 

Od niedawna możemy podziwiać Edytę Górniak w programie My Way, gdzie uczy się prowadzić samochód. Co zdradziła na temat produkcji? Gwiazda podzieliła się swoimi wrażeniami. 

,,Miałam możliwość przygotowania się do tego programu, ale nie chciałam. Z premedytacją weszłam z ogromnym brakiem wiedzy. Nie przeszkadza mi, że było to zabawne. Taki był mój cel. Uważam, że ludzie się za mało śmieją. Czy się ludzie śmieją do mnie, czy ze mnie, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, dopóki dobrze się czują i są szczęśliwi. W zależności w jakim nastroju widzowie oglądają program, może być bardzo śmieszny, albo żenujący. To kwestia wyboru", mówi. 

Edyta Górniak o nowej płycie

Gwiazda opowiedziała także o swojej nowej płycie. Jej ostatni krążek został wypuszczony siedem lat temu! Dla swoich fanów diwa planuje przygotować coś specjalnego!

„Minęło parę lat, ale nie możesz mi zarzucić, że nie oddawałam ludziom muzyki, bo oddawałam, ale nie w formie albumu... Nie mam wrażenia, że miłość i więź, którą zbudowałam przez lata, wygasła. (...) Jedno, co mogę powiedzieć, to to, że w przyszłym roku minie 30 lat od mojego debiutu przed kamerą. To taki jubleusz, który zobowiązuje, by zrobić coś wyrazistego”, powiedziała. 

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…