Edyta Górniak
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak nagrała kolejnego live'a. Poradziła fanom, jak żyć w zgodzie z naturą...

Brak cukru, woda ze strumienia, sen to początek zaleceń

Rafał Kowalski 11 grudnia 2020 13:54
Edyta Górniak
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Kilkanaście dni temu Edyta Górniak poinformowała fanów za pomocą czatu na żywo, że wkrótce zniknie z mediów społecznościowych. Zanim to jednak nastąpi, piosenkarka wykorzystuje ostatnie chwile kontaktu ze swoimi wielbicielami. Podczas specjalnych łączeń w formie wideo gwiazda opowiadała już o jej wątpliwościach w sprawie koronawirusa, o zakończeniu współpracy z managerem czy o zamieszkaniu w górach. W najnowszym nagraniu artystka postanowiła podzielić się z widzami wiedzą na temat zdrowego stylu życia.

Edyta Górniak o tym czego unikać, a co dawać organizmowi

Zdaniem Edyty Górniak znajdujemy się w trudnym dla wszystkich czasie, co odbija się naszej aurze i zdrowiu organizmu. „Być może wielu z was zaobserwowało troszeczkę gorsze samopoczucie w sensie fizycznym, czyli na przykład zawroty głowy albo bóle głowy, bóle kręgosłupa. Trochę gorszy poziom trawienia, snu. To wszystko jest powiązane bezpośrednio z tym, co się dzieje w tej chwili na naszej planecie i też w galaktyce. To przebiegunowanie ma ogromny wpływ na to, jak się czujemy. Czują wszystkie istnienia, które żyją w centrum tej galaktyki”, mówiła internautom Edyta Górniak.

Podczas tego samego live’a znalazła też chwilę, by na konkretnych przykładach wyjaśnić, czego według niej potrzebuje nasze ciało. Nie każda rzecz jest łatwo dostępna… „Jeśli nie można się napić wody ze strumienia, z górskich potoków, to nie ma już tej cennej flory bakteryjnej, ta butelkowana woda zawsze musi być uśmiercona w dużym stopniu”, wyjaśniła piosenkarka. „Starajcie się przepłukać organizm. Napoje, napary też są okej, ale woja najczystsza będzie najlepsza”, dodała chwilę później. Poprosiła też, by zrezygnować w diecie z jednego składnika. „Starajcie się odmawiać sobie cukru, który jest jednym z najpotężniejszych narkotyków, który uzależnia od pierwszego gryza”, podkreśliła miłośniczka zdrowego odżywiania wspominając jeszcze, że ważny jest prawidłowy sen.

To nie koniec listy porad, ponieważ duży wpływ na nasze samopoczucie ma też dieta. Jaka będzie najbardziej optymalna? „Jeśli nasz organizm będzie oczyszczony, nie będziemy spożywali potraw gęstych w substancji m.in. mięsa, a będziemy mieli dużo wody w organizmie, to dużo łatwiej będziemy przyjmować i znosić te różne zmiany, które mają się dokonać i już się dokonują w naszej części galaktyki”, opowiadała Edyta Górniak mając nadzieję, że część z jej fanów posłucha wskazówek.

Edyta Górniak apeluje o przeprosiny

Po pierwszym wideo czacie Edyty Górniak internet zalała fala komentarzy. Wokalistka zdecydowała się bowiem wypowiedzieć o pandemii koronawirusa dośc sceptycznie. Wspomniała między innymi o tym, że szczepionki mogą być niebezpieczne, a także, że zna przypadki, w których statyści udawali w telewizji chorych na Covid-19 – na potrzeby materiałów informacyjnych. Wszystkich, którzy krytykowali piosenkarkę, sama zainteresowana prosi też o przeprosiny. „Chciałabym, żebyście zachowali równowagę w ocenie tego, co się dzieje we wszechświecie. Proszę o więcej uwagi, mimo tego że czasy są trudne i można coś pochopnie ocenić. Proszę mnie przeprosić i zrobić to w sposób naturalny, człowieczy, tak po ludzku...”, apelowała gwiazda w rozmowie z Super Expressem.

Jednocześnie w najnowszym live’ie wspomniała, że sama zdobyła się już na wybaczenie niemal wszystkim ludziom, którzy ją jakkolwiek zranili. „Może jakaś jedna czy dwie osoby jeszcze zostały, ale myślę, że patrząc szeroko, udało mi się wybaczyć większości. (...) Życzę wam, żebyście mieli pięknie ustabilizowaną wibrację miłości bezwarunkowej, bo z tych cząsteczek powstaliśmy. Fajnie, żeby to przebudzić i wibrować z wszechświatem”, mówiła do fanów piosenkarka.

Zastosujecie się do jej rad?  

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.