Edyta Górniak, Los Angeles, Edyta Górniak w USA, Edyta Górniak producenci
Fot. Facebook @Edyta Górniak
VIVA! Tylko u nas

Edyta Górniak zamieszka z ukochanym Williamem? Gwiazda kupiła nowy apartament w Los Angeles!

Sylwia Olech 26 września 2017 07:00
Edyta Górniak, Los Angeles, Edyta Górniak w USA, Edyta Górniak producenci
Fot. Facebook @Edyta Górniak

 

Edyta Górniak rok temu zdecydowała się na przeprowadzkę do Los Angeles. To był strzał w dziesiątkę! Zadowolony jest zarówno syn artystki, jak i sama gwiazda, która przez ten czas zakochała się nie tylko w mieście, ale i… poznała nową miłość! Czy teraz Edyta i William zamieszkają razem?

 

 

#lovemytown ♥️#grateful

Post udostępniony przez EDYTA GORNIAK (@edytagorniak)

 

Edyta Górniak nie kryje, że jest zakochana… w Los Angeles!

 

Polecamy także: Prywatne życie Edyty Górniak w Los Angeles. Tak gwiazda spędza czas z synem z dala od Polski

 

Nowa miłość Edyty Górniak

Pierwsze informacje o tym, że piosenkarka jest zakochana pojawiły się w plotkarskiej prasie w lipcu tego roku. Ale ta relacja zaczęła się kilka miesięcy wcześniej…

 

Edyta i William poznali się w jednej z amerykańskich restauracji. Ona od razu wpadła mu w oko, ale wtedy piosenkarka nie była gotowa jeszcze na związek, mimo że sam Allan namawiał ją, by znów uwierzyła w miłość. Na szczęście William nie poddał się tak łatwo! I choć aktor jest młodszy od Górniak o 9 lat, przekonał ją do siebie:


„Edyta jest nieufna wobec nowo poznanych osób i trzyma dystans. Ale on był cierpliwy! Ujął ją swoją wrażliwością i ciepłem. Edyta odzyskała wiarę w miłość. Przy Williamie czuje się bezpiecznie. Znów się śmieje i widać, że jest szczęśliwa tak, jak dawno już nie była”, zdradził znajomy gwiazdy w magazynie „Flesz”.

 

Edyta Górniak, nowy partner Edyty Górniak
Fot. Instagram @Edyta Górniak

Edyta i William naprawdę się kochają!

 

Czytaj też: TYLKO U NAS! Edyta Górniak jest znów zakochana! Kim jest nowy partner gwiazdy? Zobaczcie ich intymne zdjęcia

 

Edyta Górniak, nowy partner Edyty Górniak
Fot. Instagram @Edyta Górniak

William jest aktorem irlandzkiego pochodzenia. Jest młodszy od Edyty o 9 lat.

 

Zobacz także: Edyta Górniak wyjdzie za mąż?! Znamy szczegóły!

 

Czy Edyta Górniak zamieszka z ukochanym w nowym domu?

Jak donosi magazyn „Party” pod koniec wakacji Edyta Górniak przeprowadziła się do nowego mieszkania. Z przytulnego domu na przedmieściach przeniosła się do ekskluzywnego loftu z prywatną siłownią i basenem na ostatnim piętrze, chronionego 24 godziny na dobę, apartamentowca.

 

Na razie gwiazda mieszka tylko z synem Allanem Krupą. Czy William wkrótce do nich dołączy? „Edyta nie ma takich planów”, mówi znajomy gwiazdy w „Party”. Ale to się może zmienić…

 

Polecamy też: Powstanie reality show o Edycie Górniak i Joannie Krupie! Wiemy, kto zostanie producentem programu

 

Po pierwsze, do zmiany decyzji może przekonać mamę Allan, który został ostatnio pod opieką Williama, gdy gwiazda sama przyjechała do Polski. Syn Edyty i jej nowy chłopak świetnie się dogadują!

 

Po drugie, w grudniu artystka chce przyjechać do Polski razem z Allanem i Williamem. Wspólnie z rodziną Edyty mają spędzić Boże Narodzenie i Sylwestra. Może rodzinna atmosfera wpłynie na decyzję dotyczącą przyszłości Edyty i Williama?

 

 
 

My #senseoflife #boymom 🅰️⛔️#californialove

Post udostępniony przez EDYTA GORNIAK (@edytagorniak)

 

Dla ukochanego syna Edyta Górniak zrobi wszystko.

 

Czytaj także: Syn Edyty Górniak podbija Instagram. Tak wygląda życie Allana Krupy w USA

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.