Edyta Bartosiewicz
Fot. Andrzej Georgiew / Forum
DZIECI GWIAZD

Edyta Bartosiewicz zapozowała u boku jedynego syna. Internauci są zachwyceni! 

„Jak brat z siostrą” pisali fani artystki

Maria Elas 4 lutego 2024 20:15
Edyta Bartosiewicz
Fot. Andrzej Georgiew / Forum

Edyta Bartosiewicz zawdzięczać może mu wiele. Jak kiedyś mówiła, to właśnie on jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. O kim mowa? Chodzi o jej jedynego syna, Aleksandra. Wokalistka właśnie opublikowała ich wspólne zdjęcie. Internauci byli zdumieni! 

Jedyny syn Edyty Bartosiewicz narodził się z jej związku z Leszkiem Kamińskim

Edyta Bartosiewicz na początku kariery związała się z producentem Leszkiem Kamińskim. Chociaż połączyła ich wspólna pasja i wydawało się, że znaleźli wspólny język, ich związek nie przetrwał próby czasu. Zanim para się rozstała, na świecie przywitali syna, Aleksandra. Przez większość życia wokalistka wychowywała go sama. Przyznała jednak, że nie było to najłatwiejsze zadanie. „Przede wszystkim, wychowując dziecko, zobaczyłam, że też popełniam błędy” mówiła w jednym z wywiadów. Na szczęście udało się jej pokonać trudności, a jej relacja z synem jest dziś naprawdę niezwykła

Chociaż artystka rzadko dzieli się szczegółami dotyczącymi jej życia prywatnego, ostatnio zdecydowała się na wyjątek i opublikowała najnowsze zdjęcie z dorosłym już synem. Nie mogła się spodziewać, że Aleksander przykuje aż taką uwagę internautów! 

Czytaj także: Syn Beaty Tadli ma już 23 lata. Tak dziś wygląda Jan Kietliński. Podobny do mamy?

Edyta Bartosiewicz, Pytanie na śniadanie,  09-14.06.14
Fot. Maciej Biedrzycki / Forum

Edyta Bartosiewicz, Pytanie na śniadanie, 09-14.06.14 r. 

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Internauci są zachwyceni! 

11 stycznia 2024 r. Edyta Bartosiewicz świętowała 59. urodziny. Z tej okazji wyprawiła imprezę, i to nie byle jaką — zdecydowała się spędzić ten wyjątkowy dzień z fanami i zorganizowała urodzinowy koncert. Teraz podzieliła się zdjęciem z ukochanym synem zza kulis eventu. Wygląda na to, że jej ukochany syn świętował wraz z nią! 

Zdjęcie z 32-letnim Aleksandrem wywołało niemałe zamieszanie. Artystka wcześniej nie publikowała jego aktualnych zdjęć: z okazji urodzin udostępniała fotografie z jego dzieciństwa. Nic w tym dziwnego, że fani w komentarzach nie kryli swojego zdumienia. „Wspaniale oboje wyglądacie!” pisała jedna z fanek. Wiele osób przyznało także, że początkowo pomyśleli, że mężczyzna ze zdjęcia to... partner piosenkarki! „W pierwszym momencie myślałam, że to pani partner. Po prostu wygląda Pani kwitnąco” czy „Jak brat z siostrą, pięknie pani wygląda” to tylko niektóre z wielu komentarzy. Swój głos zabrały także Natalia Kukulska oraz Agata Młynarska, które również nie kryły zachwytu!  

Zobacz również: Katarzyna Glinka po raz pierwszy pokazała swojego pierworodnego syna. Filip ma już 12 lat

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.