Anna Cieślak, Edward Miszczak
Fot. Damian Klamka/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Edward Miszczak szczerze o małżeństwie z Anną Cieślak. Co zdradził? 

Ich związek wciąż budzi wiele emocji

Olga Figaszewska 2 lutego 2023 21:04
Anna Cieślak, Edward Miszczak
Fot. Damian Klamka/East News

Nigdy nie komentuje życia prywatnego, ale tym razem Edward Miszczak zrobił wyjątek. Nowy dyrektor programowy Polsatu opowiedział o relacji z ukochaną, Anną Cieślak. Są małżeństwem od ponad roku. Jak wygląda ich związek? 

Edward Miszczak o relacji z Anną Cieślak

Swój związek długo utrzymywali w tajemnicy. Jak podawały media, para miała poznać się cztery lata temu. W 2020 roku rozpisywano się o ich zaręczynach. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w sierpniu 2021 roku. Anna Cieślak i Edward Miszczak od czasu do czasu pojawiają się u swojego boku na czerwonym dywanie, jednak starają się unikać rozmów na temat życia prywatnego. Czasami zdarzają się wyjątki.  „Jeśli ktoś mnie pyta, jak mi się żyje z Edwardem, to mówię: „To jest piękne, że mam okazję się temu przyglądać, mogę się tego uczyć”. Z drugiej strony cieszę się, że mogę z nim to przegadać, bo on też oswaja moje emocje, uczy mnie. To jest cudowne, nie wstydzę się tego. Jestem kobietą świadomą, podejmującą własne decyzje, mającą własne zdanie. Wielokrotnie postrzeganą jako taką samotnicę, trochę fighterkę i nagle pojawia się człowiek, którego chcę słuchać, do którego przychodzę po pomoc i on jest. Życzę wszystkim takiej relacji”, mówiła jakiś czas temu aktorka w podcaście Wprost Przeciwnie.

Anna Cieślak i Edward Miszczak znaleźli klucz do szczęścia. Wspierają się, uzupełniają i nie zamierzają przejmować uszczypliwymi komentarzami na temat różnicy wieku. Parę dzieli 25 lat, ale to nie jest przeszkodą do zbudowania wspaniałej relacji. Teraz nowy dyrektor programowy Polsatu postanowił wypowiedzieć się na ten temat w rozmowie z Interią. A była ku temu idealna okazja, ponieważ w czwartek 2 lutego stacja zaprezentowała swoją wiosenną ramówkę.

Czytaj też: Nina Terentiew oceniła pierwsze decyzje Edwarda Miszczaka: „Ja bym tego nie zrobiła, ale on może"

Edward Miszczak mówił nie tylko o swoich planach i założeniach. Otworzył się także na temat życia prywatnego i podkreślił, że jego relacja z ukochaną wciąż wzbudza ogromne emocje. Media rozpisują się o nich głównie w kontekście różnicy wieku. Zdarza się, że czytają o sobie wiele zaskakujących, nieprawdziwych informacji…  

„Pan dobrze wie, że oni to piszą, żeby dobrze się klikało. W zasadzie nie ma tu innych powodów. Rok temu zawarłem związek małżeński z młodszą o 25 lat Anią Cieślak i ten temat cały czas się dobrze klika. Jednego dnia czytamy o sobie, że będziemy mieć dzieci, drugiego dnia, że nie możemy mieć dzieci. A wszystko po to, żeby kliknął się stary kontent”, komentował w rozmowie z Piotrem Witwickim.

Sprawdź też: Plejada gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu 

Edward Miszczak, Anna Cieślak, Premiera spektaklu
Fot. Podlewski/AKPA

Edward Miszczak, Anna Cieślak, Premiera spektaklu "Małżeństwo do poprawki" w Teatrze Kwadrat, 2021

Wspierają się, kochają, motywują. Związek Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Edward Miszczak nie zamierza się tym przejmować i podchodzi do tego z dystansem. „Mam do tego dystans. Wystarczy tylko przypilnować, by dawali z nazwiskiem. Tego nurtu się nie zatrzyma. Jeśli nie dostarczysz karmy, to poszukają sami. Lepiej, żeby poszukali tej karmy, którą chcesz im dać. Są ludzie, którzy nie zgadzają się na żadne dotknięcie tabloidów, tylko że i tak te tabloidy ich dotkną”, dodawał.

W dalszej części rozmowy następca Niny Terentiew wyznał, że razem z ukochaną żoną ogląda seriale dostępne w Internecie. Edward Miszczak zdaje sobie sprawę, że telewizji trudno jest dziś tworzyć programy międzypokoleniowe. Młodzi oglądają interesujące ich treści wtedy, gdy mają czas. „Platformy streamingowe zmieniły model funkcjonowania telewizji.  Teraz oglądamy serial wieczorem z żoną: jeden, drugi odcinek, trzeci. Potem żona jest w pracy, a ja nie doczekałem jej powrotu i obejrzałem następny odcinek sam. Zdrada serialowa. Nowe zjawiska w konsumpcji telewizji. […] Potem ona wraca i oglądam drugi raz z nią ten serial. Nie przyznaję się do tego, że nie wytrzymałem i obejrzałem wcześniej sam. Kiedyś seriale były elementem całej oferty programowej, a dziś są pozycją numer jeden. Platformy streamingowe licytują się na nie”, tłumaczył w rozmowie z Piotrem Witwickim dla Interii. 

Źródło: Interia

Sprawdź też: Zawadzka we łzach, wzruszony Edward Miszczak. Tak pożegnano Ninę Terentiew w Polsacie!

Anna Cieślak, Edward Miszczak,15. Mastercard OFF CAMERA Festiwal w Krakowie, 2022
Fot. Damian Klamka/East News

Anna Cieślak, Edward Miszczak,15. Mastercard OFF CAMERA Festiwal w Krakowie, 2022

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.