Eddie Murphy
Fot. Joseph Gotfriedy/Broadimage/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Eddie Murphy po raz dziesiąty zostanie ojcem!

„Dzieci są najważniejsze na świecie”

Olga Figaszewska 29 sierpnia 2018 07:26
Eddie Murphy
Fot. Joseph Gotfriedy/Broadimage/EAST NEWS

Eddie Murphy jest lubiany na swoje liczne role komediowe. Nie wszyscy jego fani wiedzą jednak, że 57-letni aktor jest niezwykle rodzinną osobą. On i Paige Butcher spodziewają się właśnie dziecka, co znaczy, że Murphy zostanie ojcem po raz dziesiąty!

Eddie Murphy po raz 10. zostanie ojcem!

Para ogłosiła, że wkrótce ich rodzina się powiększy! Eddie Murphy i Paige Butcher nie ukrywają już swojej radości.  Informację o ciąży przekazał rzecznik gwiazdora: „Eddie Murphy i jego wieloletnia partnerka Paige Butcher z radością ogłaszają, że w grudniu urodzi się ich drugie dziecko.”

Eddie Murphy i Paige Butcher są ze sobą od sześciu lat. Wspólnie wychowują już dwuletnią córeczkę, Izzy Oony. Na ostatnich zdjęciach, które udało się zrobić paparazzi, aktorka i modelka może się już pochwalić wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

Dzieci Eddiego Murphy'ego

57-letni aktor już ośmioro dzieci z poprzednich związków. Najstarszy syn Murphy’ego ma 29 i jest owocem związku z Paulette McNelly. W 1990 roku urodził się jego drugi syn, którego mamą jest Tamara Hood. Z byłą żoną Nicole Mitchell aktor doczekał się pięciorga pociech: Brii, Mylesa, Shayne, Zoli i Belli. 

Komik spotykał się z Melanie Brown (byłą członkinią Spice Girls), która zaszła z nim w ciążę. Jednak Eddie mówił: Nie wiem, czyje to dziecko, dopóki nie poznam wyników badań na ojcostwo". Zostały one ogłoszone w magazynie People, ale mimo potwierdzenia rodzicielstwa, Eddie nie utrzymuje kontaktów z córką.

W wywiadzie dla magazynu Newsweek Eddie mówił z kolei: „Dzieci są najważniejsze na świecie. To nie działa na zasadzie ultimatum, albo praca, albo czas z dziećmi. Świat zaczyna się kręcić wokół nich”. 

Eddie Murphy, Paige Butcher
Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.