Anna Burek, Leon Myszkowski
Fot. Instagram
O NICH JEST GŁOŚNO

Syn Justyny Steczkowskiej wyznał miłość swojej dziewczynie. Pasują do siebie?

Weronika Kostyra 21 kwietnia 2017 16:15
Anna Burek, Leon Myszkowski
Fot. Instagram

Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski, jest zakochany! Na Instagramie właśnie pokazał urocze zdjęcie ze swoją dziewczyną, Anią Burek. Podpisał je cytatem ze znanej piosenki disco polo:

„Żono moja serce moje nie ma takich jak my dwoje”

A Ania skomentowała je serduszkiem. Czy to oznacza miłość?

 

Anna Burek, Leon Myszkowski
Fot. Instagram

 

Fanki Leona Myszkowskiego

 

Szesnastolatek zaistniał już w Internecie jako autor filmików kulinarnych i wydał książkę „Leon gotuje” z prostymi przepisami dla nastolatków. Wystąpił także w programie „MasterChef Junior”. Obecnie rozwija karierę jako producent muzyczny i dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Jak widać ciągnie go do show-biznesu i mimo młodego wieku, ma już wiele fanek. Kilka miesięcy temu mówiło się o tym, że jego mama martwi się tym, że dziewczyny interesują się nim głównie przez popularność i pieniądze. Miejmy nadzieję, że miłość Leona jest naprawdę szczera.

 

Anna Burek
Fot. Instagram

Anna Burek

 

Zobacz także: Córki Kowalskiej i Przybylskiej, synowie Steczkowskiej i Górniak. Czy podbiją Polskę i zdetronizują rodziców?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.