Anna Burek, Leon Myszkowski
Fot. Instagram
O NICH JEST GŁOŚNO

Syn Justyny Steczkowskiej wyznał miłość swojej dziewczynie. Pasują do siebie?

Weronika Kostyra 21 kwietnia 2017 16:15
Anna Burek, Leon Myszkowski
Fot. Instagram

Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski, jest zakochany! Na Instagramie właśnie pokazał urocze zdjęcie ze swoją dziewczyną, Anią Burek. Podpisał je cytatem ze znanej piosenki disco polo:

„Żono moja serce moje nie ma takich jak my dwoje”

A Ania skomentowała je serduszkiem. Czy to oznacza miłość?

 

Anna Burek, Leon Myszkowski
Fot. Instagram

 

Fanki Leona Myszkowskiego

 

Szesnastolatek zaistniał już w Internecie jako autor filmików kulinarnych i wydał książkę „Leon gotuje” z prostymi przepisami dla nastolatków. Wystąpił także w programie „MasterChef Junior”. Obecnie rozwija karierę jako producent muzyczny i dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Jak widać ciągnie go do show-biznesu i mimo młodego wieku, ma już wiele fanek. Kilka miesięcy temu mówiło się o tym, że jego mama martwi się tym, że dziewczyny interesują się nim głównie przez popularność i pieniądze. Miejmy nadzieję, że miłość Leona jest naprawdę szczera.

 

Anna Burek
Fot. Instagram

Anna Burek

 

Zobacz także: Córki Kowalskiej i Przybylskiej, synowie Steczkowskiej i Górniak. Czy podbiją Polskę i zdetronizują rodziców?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?