Z ŻYCIA GWIAZD

Kim Kardashian i Kanye West po raz czwarty zostali rodzicami. Zobaczcie zdjęcia ich dzieci!

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Gabriela Czernecka 11 maja 2019 16:18

Kim Kardashian i Kanye West właśnie po raz czwarty zostali rodzicami. Dziecko urodziła parze surogatka. „On już tu jest i jest idealny!”, napisała na Twitterze. Zdradziła także, że chłopczyk podobny jest do jego siostry, Chicago: „On jest kopią Chicago. Jestem pewna, że się bardzo zmieni, ale obecnie wygląda właśnie jak ona”, czytamy. Celebrytka wielokrotnie powtarzała, że chce mieć dużą rodzinę. Kanye West w jednym z wywiadów wyznał, że jego marzeniem jest mieć z Kim siedmioro dzieci. Wszystko wskazuje na to, że para powoli wdraża swój plan w życie. Do tej pory są rodzicami trójki dzieci - North West, Saint West i Chicago West. A teraz dołączył do ich rodziny chłopczyk. Jak na razie małżeństwo nie wyjawiło, jak nazywa się ich syn. Fani pary wciąż czekają także na jego pierwsze fotografie, a my tymczasem przyglądamy się pozostałym dzieciom pary!

Dzieci Kim Kardashian: North West

Dzieci Kim Kardashian niemal od samego dnia narodzin stały się gwiazdami internetu. Dumna mama chętnie dzieli się z fanami zdjęciami swoich pociech, a każde ich choćby najmniejsze osiągnięcie uwiecznia na zdjęciach. North West, najstarsze dziecko Kim Kardashian, przyszło na świat 15 czerwca 2013 roku. Jest pierwszym owocem związku celebrytki z Kanye Westem. Niecały rok po jej narodzinach para stanęła na ślubnym kobiercu. Dziś North ma sześć lat i sama powoli staje się celebrytką. Podobnie jak mama, kocha modę. Już ma na koncie swoją pierwszą okładkę dla magazynu WWD.

„W wieku pięciu lat słynna córka Kim Kardashian i Kanye Westa, North West, urzekła cyfrową rzeczywistość swoim cross-pokoleniowym wizerunkiem. Bez własnego kanału na Instagramie lub YouTube, jest zbyt młoda, by w pełni zrozumieć, czym jest cyfrowy ślad. A jednak jest już szalenie popularna. Widzieliśmy North West na Instagramie, w "Keeping Up With Kardashians" oraz w czasopismach - tutaj pozuje na swoją pierwszą solową okładkę. Jej odmienny zmysł mody wyraża jej wiek, a ostatnio również jej makijaż. West, niezależnie od tego, czy wie o tym, czy nie, znajduje się w czołówce pokolenia silnie związanego, zaangażowanego w modę i urodę oraz posiadającego indywidualistyczny styl. Nazwany Alfa, co oznacza nowy początek, ta grupa wiekowa jest inna niż każda, jaką kiedykolwiek widział świat”, tłumaczy swój wybór magazyn. North West zaczyna mieć znaczący wpływ na modę, a niemal każdy jej strój wzbudza spore kontrowersje. Wygląda na to, że idzie w ślady mamy!

Dzieci Kim Kardashian: Saint West

Saint West przyszedł na świat 5 grudnia 2015 roku. Dziś ma prawie cztery latka i... jak na razie żyje w cieniu starzej siostry. Mówi się, że jest synkiem tatusia, bo to właśnie wraz z nich chętnie pozuje do zdjęć. Dodatkowo, jak przyznała kiedyś Kim, jego pierwszym słowem było właśnie tata: „ Powiedział dziś trzy razy słowo "tata", a ja na to: JAK TO?! Kanye był podekscytowany, a ja tak bardzo chciałam najpierw usłyszeć od Sainta "mamo”, wyznała niezadowolona na swoim Instagramie.

Dzieci Kim Kardashian: Chicago West

Chicago West jest trzecim dzieckiem Kim Kardashian. Urodziła się 16 stycznia 2018 roku dzięki wynajętej przez małżeństwo surogatce. Już donoszenie drugiej ciąży było dla Kim Kardashian sporym wyzwaniem. Kiedy była w drugiej ciąży z Saintem, musiała poddać się rekonstrukcji macicy. Lekarze odradzali jej urodzenie trzeciej pociechy. „Nienawidziłam bycia w ciąży. Ale tak mocno jak tego nienawidziłam, wciąż chciałam zrobić to wszystko sama. Kontrola jest ciężka na początku, w końcu staje się to najlepszym doświadczeniem”, mówiła w wywiadzie dla amerykańskiego Elle.  

Co ciekawe jeszcze niedawno celebrytka, że trójka dzieci to dla niej wystarczająca liczba. „Nie sądzę, że udźwignęłabym więcej. Mam naprawdę sporo obowiązków na głowie i ograniczoną ilość czasu. Według mnie najważniejszą rzeczą w każdej rodzinie, jest żeby matka poświęcała tyle samo uwagi mężowi, co dzieciom”, wyznała w Elle. Tymczasem właśnie na świat przyszło czwarte dziecko pary.

Czwarte dziecko Kim Kardashian

Czwarte dziecko Kanye i Kim przyszło na świat 10 maja 2019 roku. Choć para początkowo chciała, by dziecko urodziła ta sama kobieta, co rok wcześniej ich córkę, musieli znaleźć inną surogatkę, gdyż poprzednia zaszła w ciążę. Wówczas The Sun podał: „Kim i Kanye chcieli mieć czworo dzieci i nie chcieli dłużej czekać na kolejne. Dlatego zdecydowali się na wynajęcie innej matki zastępczej”. Po dziewięciu miesiącach oczekiwania, w piątek 10 maja szczęśliwa gwiazda opublikowała na Twitterze informację, że na świat przyszedł chłopiec: „On już tu jest i jest idealny!”, obwieszczając fanom, że jej syn przyszedł na świat. Dodała także, że jest bardzo podobny do Chicago, czyli najstarszej siostry.

Zanim para podzieli się z fanami zdjęciem swego czwartego dziecka, zobaczcie zdjęcia ich uroczej trójki! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.