DZIECI GWIAZD

Kasia Kowalska zamieściła w sieci zdjęcie 12-letniego syna! „Cała mama”, piszą fani

Czy Ignacy faktycznie jest aż tak podobny do sławnej piosenkarki?

Konrad Szczęsny 27 czerwca 2020 16:08

Ma 12 lat, jest wielkim fanem Roberta Lewandowskiego i Cristiano Ronaldo i... oczkiem w głowie sławnej mamy. Ignacy Ułanowski, syn Kasi Kowalskiej i perkusisty Marcina Ułanowskiego, przyszedł na świat 24 czerwca 2008 roku. Dumna mama chętnie zamieszcza zdjęcia chłopca w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak dziś wygląda syn Kasi Kowalskiej, Ignacy!

Tak teraz wyglada syn Kasi Kowalskiej, Ignacy Ułanowski

Ignacy Ułanowski jest wielkim fanem piłki nożnej, o czym wielokrotnie wspominała w wywiadach Kasia Kowalska. Chłopiec za swoich największych idoli uważa Portugalczyka Cristiano Ronaldo oraz kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. I choć urodziny będzie obchodził dopiero 24 czerwca, przyjęcie z tej okazji bliscy zdecydowali się wyprawić mu wcześniej.

Dumna mama chętnie zamieszcza na swoim profilu na Instagramie zdjęcia syna. Fani od razu zwrócili uwagę na podobieństwo Ignacego do sławnej mamy, czemu często dają wyraz w komentarzach pod fotografiami.„Cała mama❤️”, podkreśliła Kasia Cerekwicka. „Sto lat! Ten twój mały to totalny klon twój Kaśka! <3”, dodał ktoś inny. „Czysta mamusia”, „Ale podobny!”, „Młoda Kasia”, wtórowały kolejne osoby.

Faktycznie podobieństwo jest aż tak uderzające? Zdjęcia Ignacego możesz zobaczyć w galerii.

Córka Kasi Kowalskiej, Ola

Kasia Kowalska wychowuje dwójkę dzieci. Córka Ola, doskonale znana w polskim show-biznesie, przyszła na świat 2 lutego 1997 roku i jest owocem związku artystki z muzykiem Kostkiem Yoriadisem. W sierpniu zeszłego roku obie panie udzieliły wspólnego wywiadu magazynowi VIVA!, w którym opowiedziały o swojej relacji. Ola interesuje się modą, założyła nawet na Instagramie profil, na którym publikuje zdjęcia ubrań własnego projektu.

Z kolei syn Ignacy, który przyszedł na świat 24 czerwca 2008 roku, jest dzieckiem Kasi Kowalskiej i perkusisty Marcina Ułanowskiego. Ma 12 lat, zaś jego największą pasją jest piłka nożna  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.