DZIECI GWIAZD

Kasia Kowalska zamieściła w sieci zdjęcie 12-letniego syna! „Cała mama”, piszą fani

Czy Ignacy faktycznie jest aż tak podobny do sławnej piosenkarki?

Konrad Szczęsny 27 czerwca 2020 16:08

Ma 12 lat, jest wielkim fanem Roberta Lewandowskiego i Cristiano Ronaldo i... oczkiem w głowie sławnej mamy. Ignacy Ułanowski, syn Kasi Kowalskiej i perkusisty Marcina Ułanowskiego, przyszedł na świat 24 czerwca 2008 roku. Dumna mama chętnie zamieszcza zdjęcia chłopca w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak dziś wygląda syn Kasi Kowalskiej, Ignacy!

Tak teraz wyglada syn Kasi Kowalskiej, Ignacy Ułanowski

Ignacy Ułanowski jest wielkim fanem piłki nożnej, o czym wielokrotnie wspominała w wywiadach Kasia Kowalska. Chłopiec za swoich największych idoli uważa Portugalczyka Cristiano Ronaldo oraz kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. I choć urodziny będzie obchodził dopiero 24 czerwca, przyjęcie z tej okazji bliscy zdecydowali się wyprawić mu wcześniej.

Dumna mama chętnie zamieszcza na swoim profilu na Instagramie zdjęcia syna. Fani od razu zwrócili uwagę na podobieństwo Ignacego do sławnej mamy, czemu często dają wyraz w komentarzach pod fotografiami.„Cała mama❤️”, podkreśliła Kasia Cerekwicka. „Sto lat! Ten twój mały to totalny klon twój Kaśka! <3”, dodał ktoś inny. „Czysta mamusia”, „Ale podobny!”, „Młoda Kasia”, wtórowały kolejne osoby.

Faktycznie podobieństwo jest aż tak uderzające? Zdjęcia Ignacego możesz zobaczyć w galerii.

Córka Kasi Kowalskiej, Ola

Kasia Kowalska wychowuje dwójkę dzieci. Córka Ola, doskonale znana w polskim show-biznesie, przyszła na świat 2 lutego 1997 roku i jest owocem związku artystki z muzykiem Kostkiem Yoriadisem. W sierpniu zeszłego roku obie panie udzieliły wspólnego wywiadu magazynowi VIVA!, w którym opowiedziały o swojej relacji. Ola interesuje się modą, założyła nawet na Instagramie profil, na którym publikuje zdjęcia ubrań własnego projektu.

Z kolei syn Ignacy, który przyszedł na świat 24 czerwca 2008 roku, jest dzieckiem Kasi Kowalskiej i perkusisty Marcina Ułanowskiego. Ma 12 lat, zaś jego największą pasją jest piłka nożna  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.