DZIECI GWIAZD

Kasia Kowalska zamieściła w sieci zdjęcie 11-letniego syna! „Cała mama”, piszą fani

Czy Ignacy faktycznie jest aż tak podobny do sławnej piosenkarki?

Konrad Szczęsny 23 czerwca 2019 06:31

Ma 11 lat, jest wielkim fanem Roberta Lewandowskiego i Cristiano Ronaldo i... oczkiem w głowie sławnej mamy. Ignacy Ułanowski, syn Kasi Kowalskiej i perkusisty Marcina Ułanowskiego, przyszedł na świat 24 czerwca 2008 roku. Bliscy urządzili niedawno przyjęcie urodzinowe chłopcu, zaś dumna mama zamieściła jego zdjęcie z tortem w mediach społecznościowych!

Tak teraz wyglada syn Kasi Kowalskiej, Ignacy Ułanowski

Ignacy Ułanowski jest wielkim fanem piłki nożnej, o czym wielokrotnie wspominała w wywiadach Kasia Kowalska. Chłopiec za swoich największych idoli uważa Portugalczyka Cristiano Ronaldo oraz kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. I choć urodziny będzie obchodził dopiero 24 czerwca, przyjęcie z tej okazji bliscy zdecydowali się wyprawić mu wcześniej.

Dumna mama zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie syna, który trzyma w rękach sporych rozmiarów tort, na którym widnieje napis „Ignacy 11 lat”.

Podpisała je jedynie hasztagami „Happy birthday młody” oraz „You are the sunshine of my life❤️”, co w przekładzie na język polski oznacza „jesteś słońcem mojego życia”.

Fani od razu zwrócili uwagę na podobieństwo Ignacego do sławnej mamy, czemu dali wyraz w komentarzach pod fotografią.

„Cała mama❤️”, podkreśliła Kasia Cerekwicka. „Sto lat! Ten twój mały to totalny klon twój Kaśka! <3”, dodał ktoś inny. „Czysta mamusia”, „Ale podobny!”, „Młoda Kasia”, wtórowały kolejne osoby.

Faktycznie podobieństwo jest aż tak uderzające? Zdjęcia Ignacego możesz zobaczyć w galerii.

Córka Kasi Kowalskiej, Ola

Kasia Kowalska wychowuje dwójkę dzieci. Córka Ola, doskonale znana w polskim show-biznesie, przyszła na świat 2 lutego 1997 roku i jest owocem związku artystki z muzykiem Kostkiem Yoriadisem. W sierpniu zeszłego roku obie panie udzieliły wspólnego wywiadu magazynowi VIVA!, w którym opowiedziały o swojej relacji. Ola interesuje się modą, założyła nawet na Instagramie profil, na którym publikuje zdjęcia ubrań własnego projektu.

Z kolei syn Ignacy, który przyszedł na świat 24 czerwca 2008 roku, jest dzieckiem Kasi Kowalskiej i perkusisty Marcina Ułanowskiego. Ma 11 lat, zaś jego największą pasją jest piłka nożna  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?