To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Ksenia Krasko 3 lutego 2021 19:02

Anna Kournikova i Enrique Iglesias nie ujawniają wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego, ale starają się utrzymywać stały kontakt z fanami, publikując na swoich portalach społecznościowych urocze rodzinne fotografie. Na profilu byłej tenisistki pojawiły się niedawno portrety bliźniaków Lucy i Nicholasa (maluchy świętowały wtedy trzecie urodziny), a teraz także zdjęcie malutkiej Mashy, która właśnie skończyła roczek. Zobaczcie, jak bardzo jest śliczna!

Dzieci Enrique Iglesiasa i Anny Kurnikowej

Nazywani są jedną z najbardziej tajemniczych i trwałych par w show-biznesie. Są parą od dwudziestu lat, i chociaż nigdy nie odnieśli się do plotek o ślubie, fani oraz media wierzą, że są już małżeństwem – Iglesias w wywiadach nazywa Kournikovą swoją żoną, a Anna kilka miesięcy temu zmieniła nazwisko na Instagramie.

W grudniu 2017 po raz pierwszy zostali rodzicami bliźniaków, syna Nicholasa i córki Lucy. Wtedy Anna Kournikova do samego końca ukrywała, że jest w ciąży, a kilka lat później udało jej się to po raz drugi. Przez długi czas nikt nie wiedział, że spodziewa się trzeciego dziecka.

Doniesienia o powiększeniu rodziny Iglesiasów pojawiły się w styczniu zeszłego roku, i w tym samym miesiącu Anna urodziła drugą córkę, Mashę. Dziewczynka skończyła właśnie roczek, a dumna mama podzieliła się jej nową fotografią.

Jak wyglądają dzieci tenisistki i wokalisty? Zobaczcie w naszej galerii! 

1/8
Anna Kournikova i Enrique Iglesias
Copyright @East Nws
1/8

Anna Kournikova i Enrique Iglesias są jedną z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie. Od prawie 20 lat tworzą szczęśliwy związek, ale nie ujawniają szczegółów życia prywatnego.

2/8
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2018
Copyright @instagram.com/annakournikova
2/8

Nie ukrywają jednak, że są szczęśliwymi rodzicami trójki pociech. W 2017 roku poinformowali fanów i media, że powitali na świecie bliźniaki, synka Nicholasa i córeczkę Lucy.

3/8
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2020
Copyright @instagram.com/enriqueiglesias
3/8

Anna Kournikova z powodzeniem ukrywała pierwszą ciążę, i to samo powtórzyła przy drugiej. Praktycznie do samego końca nikt nie podejrzewał, że tenisistka spodziewa się trzeciego dziecka. W styczniu 2020 roku na świat przyszła malutka Masha, o czym poinformował sam Enrique Iglesias.

4/8
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2020
Copyright @instagram.com/annakournikova
4/8

„Nie śpię, ale świetnie się bawię! Mam na myśli, że nie zamieniłbym ojcostwa na nic na świecie”, wyznał wokalista w jednym z wywiadów, dodając, że zawsze marzył o dużej rodzinie.

5/8
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2020
Copyright @instagram.com/enriqueiglesias
5/8

Tenisistka i wokalista nie ujawniają zbyt wielu szczegółów życia prywatnego, ale czasami publikują urocze rodzinne zdjęcia.

6/8
Dzieci Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej, Masha
Copyright @INSTAGRAM.COM/ANNAKOURNIKOVA
6/8

Masha (zdrobnienie od imienia Maria) właśnie skończyła roczek. Jest śliczna, prawda?

7/8
Dzieci Enrique Iglesiasa, Lucy, 2020
Copyright @instagram.com/annakournikova
7/8

Z okazji trzecich urodzin bliźniaków, Anna Kournikova również opublikowała wyjątkowe zdjęcia. Tak wygląda dzisiaj Lucy...

8/8
Dzieci Enrique Iglesiasa, Nicholas, 2020
Copyright @instagram.com/annakournikova
8/8

... a tak Nicholas! Podobni do sławnych rodziców?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?