Anna Kournikova podzieliła się rodzinną fotografią z okazji urodzin męża!

Ksenia Krasko 13 maja 2022 08:12

Anna Kournikova i Enrique Iglesias nie ujawniają wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego, ale starają się utrzymywać stały kontakt z fanami, publikując na swoich portalach społecznościowych urocze rodzinne fotografie. Wychowują trójkę dzieci – 5-letnich bliźniaków Lucy i Nicholasa, i malutką Mashę, która skończyła dwa latka. Wokalista nie ukrywa, że rodzina jest dla niego całym światem, a zdjęcia z pociechami są tego najlepszym dowodem. Enrique obchodził wczoraj urodziny, z tej okazji jego ukochana podzieliła się cudownym ujęciem z dziećmi. Jak zwykle, fotografia, wzbudziła zachwyt wśród fanów!

Dzieci Enrique Iglesiasa i Anny Kurnikowej

Nazywani są jedną z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie. Są razem od dwudziestu lat, i chociaż nigdy nie odnieśli się do plotek o ślubie, fani oraz media wierzą, że są już małżeństwem – Enrique Iglesias w wywiadach nazywa Annę swoją żoną, a ona dwa lata temu zmieniła nazwisko na Instagramie.

ZOBACZ: Anna Kournikova i Enrique Iglesias są jedną z najbardziej tajemniczych par...

W grudniu 2017 po raz pierwszy zostali rodzicami bliźniaków, syna Nicholasa i córki Lucy. Wtedy Anna Kournikova do samego końca ukrywała, że jest w ciąży, a kilka lat później udało jej się to po raz drugi. Przez długi czas nikt nie wiedział, że spodziewa się trzeciego dziecka. Doniesienia o powiększeniu rodziny Iglesiasów pojawiły się w styczniu zeszłego roku, i w tym samym miesiącu Anna urodziła drugą córkę, Mashę.

Jak wyglądają dzieci tenisistki i wokalisty? Bliźnięta Lucy i Nicholas mają już pięć lat, a Masha niedługo skończyła dwa lata. Przedwczoraj natomiast solenizantem był Enrique Iglesiasa, który obchodził swoje 47. urodziny. Z tej okazji Anna Kournikova podzieliła się rodzinną fotografią z mężem oraz całą trójką pociech! Taki widok to rzadkość w mediach społecznościowych pary. Zobaczcie, jak się zmieniły!  

1/10
Anna Kournikova i Enrique Iglesias
Copyright @East Nws
1/10

Anna Kournikova i Enrique Iglesias są jedną z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie. Od 20 lat tworzą szczęśliwy związek, ale nie ujawniają szczegółów życia prywatnego.

2/10
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2018
Copyright @instagram.com/annakournikova
2/10

Nie ukrywają jednak, że są szczęśliwymi rodzicami trójki pociech. W 2017 roku poinformowali fanów i media, że powitali na świecie bliźniaki, synka Nicholasa i córeczkę Lucy.

3/10
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2020
Copyright @instagram.com/enriqueiglesias
3/10

Anna Kournikova z powodzeniem ukrywała pierwszą ciążę, i to samo powtórzyła przy drugiej. Praktycznie do samego końca nikt nie podejrzewał, że tenisistka spodziewa się trzeciego dziecka. W styczniu 2020 roku na świat przyszła malutka Masha, o czym poinformował sam Enrique Iglesias.

4/10
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2020
Copyright @instagram.com/annakournikova
4/10

„Nie śpię, ale świetnie się bawię! Mam na myśli, że nie zamieniłbym ojcostwa na nic na świecie”, wyznał wokalista w jednym z wywiadów, dodając, że zawsze marzył o dużej rodzinie.

5/10
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2020
Copyright @instagram.com/enriqueiglesias
5/10

Tenisistka i wokalista nie ujawniają zbyt wielu szczegółów życia prywatnego, ale czasami publikują urocze rodzinne zdjęcia.

6/10
Enrique Iglesias, dzieci
Copyright @INSTAGRAM.COM/ENRIQUEIGLESIAS
6/10

Enrique Iglesias nigdy nie ukrywał, że rodzina jest dla niego całym światem. Uważa się, że doskonale odnalazł się w roli ojca.

7/10
Enrique Iglesias, dzieci
Copyright @INSTAGRAM.COM/ENRIQUEIGLESIAS
7/10

Fani, którzy śledzą portale społecznościowe pary, uwielbiają ich fotografie z dziećmi. Nie da się ukryć, że są urocze!

8/10
Dzieci Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej, Masha
Copyright @INSTAGRAM.COM/ANNAKOURNIKOVA
8/10

Masha (zdrobnienie od imienia Maria) niedawno skończyła roczek. Jest śliczna, prawda?

9/10
Dzieci Enrique Iglesiasa, Lucy, 2020
Copyright @instagram.com/annakournikova
9/10

Z okazji trzecich urodzin bliźniaków, Anna Kournikova opublikowała wyjątkowe zdjęcia. Tak wyglądała w 2020 roku Lucy...

10/10
Dzieci Enrique Iglesiasa, Nicholas, 2020
Copyright @instagram.com/annakournikova
10/10

... a tak Nicholas! Podobni do sławnych rodziców?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.