To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Ksenia Krasko 19 września 2020 18:56

Anna Kournikova i Enrique Iglesias stronią od ujawniania zbyt wielu szczegółów życia prywatnego, ale utrzymują kontakt z fanami i czasami publikują urocze rodzinne zdjęcia. Była tenisistka pokazała właśnie, jak wygląda ich najmłodsza córka, Masha. To zdjęcie to najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Dzieci Enrique Iglesiasa i Anny Kurnikowej

Nazywani są jedną z najbardziej tajemniczych i trwałych par w show-biznesie. Są parą od prawie dwudziestu lat, i chociaż nigdy nie odnieśli się do plotek o swoim ślubie, fani i media wierzą, że są już małżeństwem – Iglesias w wywiadach nazywa Kournikovą swoją żoną, a Anna kilka miesięcy temu zmieniła nazwisko na Instagramie.

W grudniu 2017 po raz pierwszy zostali rodzicami bliźniaków, syna Nicholasa i córki Lucy. Wtedy Anna Kournikova do samego końca ukrywała, że jest w ciąży, a kilka lat później udało jej się to po raz drugi. Przez długi czas nikt nie wiedział, że spodziewa się trzeciego dziecka. Doniesienia o powiększeniu rodziny Iglesiasów pojawiły się w styczniu tego roku, i w tym samym miesiącu Anna urodziła drugą córkę, Mashę.

Jak wyglądają dzieci tenisistki i wokalisty? Zobaczcie w naszej galerii! 

1/7
Anna Kournikova i Enrique Iglesias
Copyright @East Nws
1/7

Anna Kournikova i Enrique Iglesias są jedną z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie. Od prawie 20 lat tworzą szczęśliwy związek, ale nie ujawniają szczegółów życia prywatnego.

2/7
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2018
Copyright @instagram.com/annakournikova
2/7

Nie ukrywają jednak, że są szczęśliwymi rodzicami trójki pociech. W 2017 roku poinformowali fanów i media, że powitali na świecie bliźniaki, synka Nicholasa i córeczkę Lucy.

3/7
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2019
Copyright @instagram.com/enriqueiglesias
3/7

Anna Kournikova z powodzeniem ukrywała pierwszą ciążę, i to samo powtórzyła przy drugiej. Praktycznie do samego końca nikt nie podejrzewał, że tenisistka spodziewa się trzeciego dziecka.

4/7
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2020
Copyright @instagram.com/enriqueiglesias
4/7

W styczniu 2020 roku na świat przyszła malutka Masha, o czym poinformował sam Enrique Iglesias.

5/7
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2020
Copyright @instagram.com/annakournikova
5/7

„Nie śpię, ale świetnie się bawię! Mam na myśli, że nie zamieniłbym ojcostwa na nic na świecie”, wyznał wokalista w jednym z wywiadów, dodając, że zawsze marzył o dużej rodzinie.

6/7
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2020
Copyright @instagram.com/enriqueiglesias
6/7

Lucy i Nicholas skończą wkrótce trzy latka.

7/7
Dzieci Enrique Iglesiasa, 2020
Copyright @instagram.com/annakournikova
7/7

A to najnowsze zdjęcie niespełna rocznej Mashy – śliczna, prawda?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.