Celine Dion, Rene Angelil, Nelson Angelil, Eddy Angelil
Fot. Rex Features/EAST NEWS
DZIECI GWIAZD

Tak wyglądają obecnie synowie Celine Dion. Ależ oni wyrośli!

Artystka zamieściła rodzinną fotografię w sieci

Konrad Szczęsny 25 grudnia 2020 11:55
Celine Dion, Rene Angelil, Nelson Angelil, Eddy Angelil
Fot. Rex Features/EAST NEWS

Podobnie jak ich 19-letni brat Rene-Charles, zostali poczęci metodą in vitro. Bliźnięta Nelson i Eddy – synowie Celine Dion – przyszli na świat 24 października 2010 roku. Są oczkiem w głowie sławnej mamy i czasem towarzyszą jej w trakcie oficjalnych wyjść. Tak wyglądają obecnie... Z okazji świąt Bożego Narodzenia artystka opublikowała na Instagramie uroczą, rodzinną fotografię z całą trójką!

Synowie Celine Dion

Często podkreśla w wywiadach, że macierzyństwo jest dla niej najważniejszą życiową rolą. Narodziny synów: Rene-Charlesa (w 2001 roku) oraz bliźniaków Nelsona i Eddy'ego (w 2010) odmieniły jej życie o 180 stopni. Mimo że metoda in vitro, za pomocą której wraz ze zmarłym cztery lata temu mężem, Rene Angelilem, zdecydowała się na posiadanie potomstwa, budzi ogromne emocje, dla Celine Dion i jej ukochanego była to jedyna szansa.

Celine Dion i Rene-Charles Angelil podczas gali Billboard Music Awards 2016:

Celine Dion, Rene-Charles Angelil
Fot. BRYAN HARAWAY/AFP/EAST NEWS

Bliźnięta Nelson i Eddy - jak w 2020 wyglądają synowie Celine Dion?

Niestety, z powodu ogromnej popularności mamy jej dzieci były na świeczniku od chwili narodzin. Rene-Charles Angelil przyszedł na świat 25 stycznia 2001 roku. Do wspomnień dotyczących pierwszego porodu wokalistka powróciła w rozmowie z Jamesem Cordenem.

„Jak rodziłam pierwsze dziecko, byłam w pokoju, gdzie był telewizor. Ujrzałam w nim doktora, który ogłaszał na żywo w telewizji, że urodził mi się piękny, zdrowy chłopiec, który waży 7 funtów i 8 uncji. Pomyślałam sobie: moje dziecko jest w telewizji, a ja nawet nie miałam go jeszcze w swych ramionach... Wyłączyłam telewizor”, mówiła.

Celine Dion dziewięć lat później doczekała się jeszcze dwójki potomstwa. To wtedy na świat przyszli bracia bliźniacy - Nelson i Eddy. Z okazji świąt Bożego Narodzenia artystka postanowiła opublikować wspólne zdjęcie z trzema swoimi synami. „Niech ten świąteczny sezon przyniesie wam wszystkim dar miłości, pokoju, zdrowia oraz zapewni lepsze dni w nadchodzącym nowym roku”, napisała pod rodzinną fotografią.  

Celine Dion i Rene Angelil z synami, bliźniętami Nelsonem i Eddym w 2011 roku, kilka miesięcy po ich narodzinach:

Celine Dion, Rene Angelil, Nelson Angelil, Eddy Angelil
Fot. Rex Features/EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.