Celine Dion, Rene Angelil, Nelson Angelil, Eddy Angelil
Fot. Rex Features/EAST NEWS
DZIECI GWIAZD

Tak wyglądają obecnie synowie Celine Dion. Nelson i Eddy mają już 10 lat

Artystka zamieściła ich urocze zdjęcia w sieci

Konrad Szczęsny 26 października 2020 06:44
Celine Dion, Rene Angelil, Nelson Angelil, Eddy Angelil
Fot. Rex Features/EAST NEWS

Podobnie jak ich starszy brat, 19-letni Rene Charles, zostali poczęci metodą in vitro. Bliźnięta Nelson i Eddy – synowie Celine Dion – przyszli na świat 24 października 2010 roku. Są oczkiem w głowie sławnej mamy i czasem towarzyszą jej w trakcie oficjalnych wyjść. Z okazji ich 10. urodzin Kanadyjka zamieściła w swoich mediach społecznościowych uroczą fotografię!

Synowie Celine Dion

Często podkreśla w wywiadach, że macierzyństwo jest dla niej najważniejszą życiową rolą. Narodziny synów: Rene Charlesa (w 2001 roku) oraz bliźniaków Nelsona i Eddy'ego (w 2010) odmieniły jej życie o 180 stopni. Mimo że metoda in vitro, za pomocą której wraz ze zmarłym cztery lata temu mężem, Rene Angelilem, zdecydowała się na posiadanie potomstwa, budzi ogromne emocje, dla Celine Dion i jej ukochanego była to jedyna szansa.

Bliźnięta Nelson i Eddy - jak w 2020 wyglądają synowie Celine Dion?

Niestety, z powodu ogromnej popularności mamy jej dzieci były na świeczniku od chwili narodzin. Do wspomnień dotyczących pierwszego porodu powróciła w rozmowie z Jamesem Cordenem.

„Jak rodziłam pierwsze dziecko, byłam w pokoju, gdzie był telewizor. Ujrzałam w nim doktora, który ogłaszał na żywo w telewizji, że urodził mi się piękny, zdrowy chłopiec, który waży 7 funtów i 8 uncji. Pomyślałam sobie: moje dziecko jest w telewizji, a ja nawet nie miałam go jeszcze w swych ramionach... Wyłączyłam telewizor”, mówiła.

Z okazji 10. urodziny najmłodszych synów, bliźniaków Nelsona i Eddy'ego, podzieliła się ich zdjęciami w mediach społecznościowych.

„Nelson i Eddy wnieśliście do naszego życia tyle radości, miłości i śmiechu w każdym dniem przez ostatnie 10 lat. Sprawiacie, że ja, wasz starszy brat i tata, który z pewnością czuwa nad Wami, są bardzo z Was dumni. Wszystkiego najlepszego moi piękni chłopcy!",  podpisała fotografię Celine Dion.

My również dołączamy się do życzeń!  

Celine Dion i Rene Angelil z synami, bliźniętami Nelsonem i Eddym w 2011 roku, kilka miesięcy po ich narodzinach:

Celine Dion, Rene Angelil, Nelson Angelil, Eddy Angelil
Fot. Rex Features/EAST NEWS

Nowy post Celine Dion, który opublikowała na Instagramie: 

Ta fotogafia pojawiła się na profilu wokalistki w 2019 roku:

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.