George Clooney, Amal Clooney, Hollywood, Kalifornia, 07.06.2018 rok
Fot. Frazer Harrison/Getty Images for Turner
Z ŻYCIA GWIAZD

Dzieci Amal i George'a Clooneyów opływają w luksusy! Życie w przepychu przytłacza Ellę i Alexandra

„Bliźnięta mają tak wiele domów, że są zdezorientowane”

Damian Brillowski 26 kwietnia 2022 12:58
George Clooney, Amal Clooney, Hollywood, Kalifornia, 07.06.2018 rok
Fot. Frazer Harrison/Getty Images for Turner

George Clooney i Amal Clooney od ośmiu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo a ich historia miłości to gotowy scenariusz na romantyczny film. Pięć lat temu doczekali się uroczych bliźniąt. Rodzice starają się im zapewnić, jak najbardziej komfortowe życie. Nie szczędzą im wygód i przepychu. Niestety, życie w luksusie przerasta dzieci gwiazd. „Bliźnięta mają tak wiele domów, że są zdezorientowane”, donoszą zagraniczne media. To, w jakim luksusie żyją 5-letnie bliźnięta Ella i Alexander przyprawia o zawrót głowy. 

George i Amal Clooney tworzą kochającą się rodzinę 

George Clooney po pierwszym nieudanym małżeństwie z aktorką Talią Balsam, zraził się do instytucji małżeństwa i przez długi czas pozostawał kawalerem. Dopiero kiedy spotkał na swojej drodze piękną panią adwokat jego serce zabiło mocniej. U boku Amal, George na dobre ustatkował się. W 2014 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu, a trzy lata później powitali na świecie bliźnięta Alexandra i Ellę.

Gwiazdor nie ukrywa, że pojawienie się w jego życiu Amal i dzieci całkowicie go odmieniło. „Nie ma wątpliwości, że obecność Amal w moim życiu zmieniła wszystko. To był pierwszy raz, kiedy wszystko, co robiła i wszystko, co dotyczyło jej, było nieskończenie ważniejsze niż cokolwiek związanego ze mną”, mówił z zachwytem o żonie. Następnie odniósł się do dzieci: „a potem mieliśmy tych dwoje. To jest bardzo satysfakcjonujące i coś wielkiego, czego w ogóle nie widziałem… nie spodziewałem się tego”, przyznał w jednym z wywiadów. 

Czytaj także: George Clooney drży o zdrowie synka. Wszystko przez pandemię

George Clooney, Amal Clooney, Hollywood, Kalifornia, 07.06.2018 rok
Fot. Frazer Harrison/Getty Images for Turner

George Clooney, Amal Clooney, Hollywood, Kalifornia, 07.06.2018 rok

Dzieci George’a i Amal Clooneyów żyją w przepychu

Rodzina Clooneyów wiedzie iście bajkowe życie, a dzieci Ella i Alexander opływają w same luksusy. Do swojej dyspozycji mają aż osiem domów. To powoduje że maluchy, które w czerwcu skończą 5 lat są mocno zagubione i nie wiedzą, która posiadłość jest ich prawdziwym domem. „Bliźnięta mają tak wiele domów, że są zdezorientowane. Kiedy ich mama lub tata mówią: „Jedziemy do francuskiego domu”, pytają: „Czy to ten z drzewami, na których wiszą oliwki? Albo ten z rzeką?””, donosi źródło New Idea. 

Majątek George’a i Amal faktycznie robi imponujące wrażenie. Sławni małżonkowie posiadają wart kilka milionów apartament na Manhattanie w Nowym Jorku, obszerną posiadłość w Kalifornii oraz willę w Prowansji we Francji z XVIII wieku. Posiadają również dom nad rzeką Tamizą w Anglii wyposażony w dziewięć sypialni, 16–osobowe kino i prywatny basen ze strefą imprezową i barem. Ponadto są właścicielami czterech nieruchomości we Włoszech, wśród których największą stanowi rezydencja nad jeziorem Como. Ta wspaniała posiadłość ma 25 pokoi, basen, siłownię i kort tenisowy. To właśnie tam słynna rodzina najczęściej spędza wakacje. 

„Aby dzieci były zawsze otoczone czymś osobistym i znajomym, George i Amal często muszą kupować trzy sztuki wszystkiego, więc niektóre z ich ulubionych zabawek i ubrań można znaleźć w więcej niż jednym domu”, podają zagraniczne media. 

Historia majątku George'a Clooneya jest o tyle fascynująca, że on sam kiedyś ledwo wiązał koniec z końcem. Jako dziecko był wychowywany w dzielnicy klasy średniej w Kentucky w USA. Kiedy pierwszy raz przyjechał do Los Angeles spełniać marzenia jako aktor żył bardzo skromnie. Obawiał się, że jego kariera nagle się skończy, a on zostanie z niczym. Tak się jednak nie stało. Wręcz przeciwnie, na przestrzeni lat majątek aktora dzięki udziałowi w kolejnych hollywoodzkich produkcjach tylko się pomnażał. Dziś jego nieruchomości wyceniane są na około 200 milionów dolarów. 

Oprócz kariery w branży filmowej, aktor angażował się też w różne biznesy. Swego czasu głośno było o tym, że został właścicielem firmy produkującej tequilę, którą ostatecznie sprzedał za ponad miliard dolarów. 

Przy takim majątku rodzina Clooneyów nie może narzekać na brak luksusu. Jednak jego nadmiar może przyprawić o zawrót głowy, a dla małych dzieci stać się dezorientujący.  

Czytaj także: Zobacz najbardziej niesamowite wakacyjne domy gwiazd!

Amal Clooney, dzieci, Ella, Alexander, 06.12.2018 rok
Fot. SplashNews.com/East News

Amal Clooney, Alexander Clooney, Ella Clooney, Nowy Jork, 06.12.2018 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.