Otylia Jędrzejczak, VIVA!, 18/2012
Fot. Marcin Kempski /I like photo
O TYM SIĘ MÓWI

Otylia Jędrzejczak zdradziła imię i płeć drugiego dziecka!

Przy okazji mistrzyni olimpijska pokazała urocze zdjęcia pociech

Rafał Kowalski 24 września 2019 12:14
Otylia Jędrzejczak, VIVA!, 18/2012
Fot. Marcin Kempski /I like photo

W połowie września Otylia Jędrzejczak podzieliła się radosną informacją o tym, że jej rodzina znów się powiększyła. Po dwuletniej córeczce Marcelinie, na świat przyszedł… syn! Mistrzyni olimpijska zdradziła właśnie płeć dziecka oraz jego imię. Pływaczka dokonała dość tradycyjnego wyboru.

Drugie dziecko Otylii Jędrzejczak – płeć, imię, zdjęcia

Wczoraj na Instagramie pływaczki pojawił się długi wpis o tym, jak córeczka gwiazdy zareagowała na młodszego brata. Przy okazji Otylia Jędrzejczak umieściła w nim imię, jakie wybrała dla syna. To Grzegorz. „Zastanawiałam się jak Marcelinka zareaguje na brata. Przyznam nawet, że trochę się obawiałam. Słyszałam o rożnej formie zazdrości gdy pojawia się rodzeństwo. Przygotowaliśmy się do przyjścia Grzesia na świat. Marcelinka była ciekawa i dużo mówiła, wiec moje obawy powoli znikały i gdy wróciłam do domu ze szpitala byłam dumna z jej zachowania i jestem dumna każdego dnia. Sporo osób polecało by młodsze rodzeństwo przyniosło prezent dla starszego i tak tez się stało. Każdego dnia cudownie mnie zaskakuje tym jak jest zaangażowana jak na 2,5-latka. Nie wiem jak było u Was, ale obserwacja tej rosnącej miłości wywołuje radość!!”, wyznała w sieci 35-letnia mama.

Przypomnijmy, że 10 dni temu, tak sportsmenka poinformowała o porodzie 2. Dziecka. „Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów. Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowna opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi czyli dr. Marta i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi Szpitala na Siemiradzkiego. Szczęśliwa, ale niewypoczęta mama”, napisała w połowie września w sieci Otylia Jędrzejczak.

Musimy przyznać, że imię dla synka podoba się nam tak samo bardzo, jak wspólne zdjęcie pociech, które pływaczka opublikowała na Instagramie. Prawda, że wyglądają uroczo? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim)

Dzieci Otylii Jędrzejczak
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!