Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Wellman dosadnie o celebrytach: „Nie inspirują nikogo do niczego”

Dorota Wellman nie przebierała w słowach

Gabriela Czernecka 24 kwietnia 2021 09:54
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Dorota Wellman słynie z tego, że nie przebiera w słowach i  zawsze otwarcie mówi, co myśli. Już niebawem fani dziennikarki będą mieli okazję obejrzeć nowy program Doroty o kobietach. Prowadząca Dzień Dobry TVN zaprosiła do niego wyjątkowe rozmówczynie! Dlaczego właśnie one? Wyjaśniając, nie przebierała w słowach… Poznajcie szczegóły. 

Dorota Wellman o polskich gwiazdach

Bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych polskich prezenterek. Dorota Wellman to ulubienica Polaków. Dziennikarka głównie kojarzona jest dzięki porannemu programowi Dzień Dobry TVN, który współprowadzi wraz z Marcinem Prokopem. Jest także autorką wielu książek o kobietach dla kobiet. Wkrótce będzie miała także okazję zadebiutować w nowym formacie. Od 26 kwietnia na antenie TVN Style pojawi się nowy autorski program Doroty Wellman, Inspirujące kobiety. Jak sama nazwa wskazuje, dziennikarka będzie prezentować widzom niezwykłe historie swoich bohaterek.

ZobaczDorota Wellman świętuje urodziny! Ekipa DDTVN przygotowała na dla niej niespodziankę!

Marta Klepka i Dorota Wellman, VIVA! sierpień 2020, Dorota Wellman, VIVA! 16/2020
Fot. Olga Majrowska

Nowy program Doroty Wellman

Jakiś czas temu w rozmowie z magazynem Zwierciadło przyznała, że nie chce ograniczać się do pouczania kobiet w tematach dotyczących prowadzenia domu czy dbania o swoją urodę. „Gdybym miała absolutną wolność, zrobiłabym program łączący domowe treści z istotnymi, ale nie w formie "Perfekcyjnej pani domu". Sama sprzątam, gotuję, wiem, jak zaprosić gości, i wiem, jak przekonać kobiety do walki o wyrównanie szans. Taki kobiecy talk-show, niewykorzystana forma w telewizji” mówiła niedawno.

Zobacz również: Dorota Wellman codzienniezaraża widzów optymizmem, a jaka jest prywatnie? Oto mężczyźni jej życia

Dziennikarka nie miała wątpliwości, że kobietom w Polsce przydałby się program, który poruszałby nieco ważniejsze tematy: „Regularnie spotykam się z kobietami w całej Polsce i widzę, że potrzebują nie tylko programów o tym, jaką sukienkę założyć na ślub i jak zachować młodość. Chcą wiedzieć, jak zrównać płace, jak walczyć o swoją pozycję, jak się nieustannie rozwijać. Ciągle musimy je motywować, kształcić, żeby walczyły o swoje”, mówiła.

Dorota Wellman o celebrytkach

Wygląda na to, że to marzenie właśnie udało się jej zrealizować.  Program Doroty Wellman w TVN Style swoją premierę będzie miał już 26 kwietnia. Dziennikarka wprost tłumaczy, dlaczego pojawią się w nim kobiety, których nie znamy z pierwszych stron gazet: „Celebrytki nie inspirują nikogo do niczego, chyba że do kupienia nowego kostiumu kąpielowego i nowych kosmetyków firmowanych znanym nazwiskiem. Szukaliśmy normalnych, zwykłych kobiet, ale one tak naprawdę są niezwykłe”, wyznała w w rozmowie z Agencją LifeStyle Newseria

Zobacz także: Dorota Wellman obchodzi urodziny. Oto 9 rzeczy, za które ją kochamy

„Pokazywanie znowu celebryckiego życia, tego, co znamy i widzimy w innych mediach i naszym show biznesie, to już było (...). Więc warto, żebyśmy pokazywali osoby, których nie znamy, które warto poznać. Na tym polega siła telewizji, żeby pokazywać osoby nieznane, a wartościowe, działania nieznane szeroko, a warte zauważenia. Potrzebni nam są bohaterowie w naszym otoczeniu, a niekoniecznie znane twarze z telewizji”, dodała. Zgadzacie się z dziennikarką?  

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.