Tak mieszka Dorota Szelągowska domy gwiazd
Fot. Facebook @Dorota Szelągowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z tatą!

Czy dziennikarka jest do niego podobna?

Olga Figaszewska 29 marca 2018 15:00
Tak mieszka Dorota Szelągowska domy gwiazd
Fot. Facebook @Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. O swoim dzieciństwie wspomniała jedynie w rozmowie z Magdą Mołek. Z kolei o swoim tacie dotychczas nie mówiła nic. Dlatego fotografia z ojcem, którą podzieliła się z internautami wywołała ogromne zainteresowanie! Jest do niego podobna?

Dorota Szelągowska o dzieciństwie

Dorota Szelągowska niedawno po raz drug została mamą i odnalazła prawdziwą miłość. Na świat przyszła jej córeczka, Wandzia. Chociaż dziś jest wyjątkowo szczęśliwa i wszystko zaczyna się układać po jej myśli, to w jej życiu nie brakowało traumatycznych przeżyć. Córka Katarzyny Grocholi w programie Magdy Mołek przyznała, że rozwód rodziców był dla niej jednym z trudniejszych okresów w życiu. Kolejnym było rozstanie z Adamem Sztabą. Jak wspomina swoje dzieciństwo?

„W mojej rodzinie nie było celebracji kobiecości. Nie było między nami takiej kobiecej więzi. Dzieciństwo było trudnym czasem. Działy się różne złe rzeczy, ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Gdybym mogła cofnąć czas, gdybyś mi powiedziała: „Hej, nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem, nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego…”, wspomina w programie W roli głównej.

Nie mówiła za to wiele o swoim tacie, z którym łączą ją bardzo dobre relacje. Dopiero teraz, przed świętami, prezenterka zdecydowała się podzielić z fanami wspólnym zdjęciem z ojcem. Uśmiechnięci, szczęśliwi pozują do selfie.

„Oczy taty, ale uśmiech zupełnie maminy”, „Wczoraj powiedziałam, że z mamusia jak dwie krople wody. Dziś, że do tatusia. Czyli...zwyczajny-niezwyczajny mieszaniec”, „Podobni ...Ale Ty troszkę przystojniejsza”, czytamy w komentarzach.

Czy są do siebie podobni? 

 

#tatuś ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska, VIVA! 2004
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…