Tak mieszka Dorota Szelągowska domy gwiazd
Fot. Facebook @Dorota Szelągowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z tatą!

Czy dziennikarka jest do niego podobna?

Olga Figaszewska 29 marca 2018 15:00
Tak mieszka Dorota Szelągowska domy gwiazd
Fot. Facebook @Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. O swoim dzieciństwie wspomniała jedynie w rozmowie z Magdą Mołek. Z kolei o swoim tacie dotychczas nie mówiła nic. Dlatego fotografia z ojcem, którą podzieliła się z internautami wywołała ogromne zainteresowanie! Jest do niego podobna?

Dorota Szelągowska o dzieciństwie

Dorota Szelągowska niedawno po raz drug została mamą i odnalazła prawdziwą miłość. Na świat przyszła jej córeczka, Wandzia. Chociaż dziś jest wyjątkowo szczęśliwa i wszystko zaczyna się układać po jej myśli, to w jej życiu nie brakowało traumatycznych przeżyć. Córka Katarzyny Grocholi w programie Magdy Mołek przyznała, że rozwód rodziców był dla niej jednym z trudniejszych okresów w życiu. Kolejnym było rozstanie z Adamem Sztabą. Jak wspomina swoje dzieciństwo?

„W mojej rodzinie nie było celebracji kobiecości. Nie było między nami takiej kobiecej więzi. Dzieciństwo było trudnym czasem. Działy się różne złe rzeczy, ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Gdybym mogła cofnąć czas, gdybyś mi powiedziała: „Hej, nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem, nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego…”, wspomina w programie W roli głównej.

Nie mówiła za to wiele o swoim tacie, z którym łączą ją bardzo dobre relacje. Dopiero teraz, przed świętami, prezenterka zdecydowała się podzielić z fanami wspólnym zdjęciem z ojcem. Uśmiechnięci, szczęśliwi pozują do selfie.

„Oczy taty, ale uśmiech zupełnie maminy”, „Wczoraj powiedziałam, że z mamusia jak dwie krople wody. Dziś, że do tatusia. Czyli...zwyczajny-niezwyczajny mieszaniec”, „Podobni ...Ale Ty troszkę przystojniejsza”, czytamy w komentarzach.

Czy są do siebie podobni? 

 

#tatuś ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska, VIVA! 2004
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.