Winni są sąsiedzi...

Monika Katarzyna Krupska 26 czerwca 2018 21:00

Konstancin-Jeziorna to piękna i luksusowa miejscowość, którą kochają polskie gwiazdy. Swoje domy mają tu lub swego czasu mieli m.in. Kinga Rusin i Tomasz Lis, Andrzej Grabowski, Joanna Koroniewska, a także Katarzyna Dowbor. Jak donosi Fakt ostatnio malownicza miejscowość wpadła w oko Dodzie i jej mężowi, Emilowi Stępniowi. Niestety ta przeprowadzka może okazać się lekko kłopotliwa. Dlaczego? 

Doda zamieszka w Konstancinie? 

Jak donosi tabloid Doda i Emil Stępień pragną wyprowadzić się z warszawskiego apartamentu wokalistki, w którym obecnie mieszkają. Szukają dla siebie nowego lokum, ponieważ chcą mieć coś wspólnego i Emil nie chce żyć w mieszkaniu, gdzie mieszkali poprzedni partnerzy Rabczewskiej. Małżeństwo zdążyło już zakochać się w jednej z willi w Konstancinie, jednak problemem okazało się dla nich sąsiedztwo. Dwa lata temu do luksusowej miejscowości przeprowadziła się Agnieszka Woźniak-Starak, z którą Rabczewska-Stępień ma na pieńku od lat... W 2016 roku Woźniak-Starak oskarżyła nawet wokalistkę o pobicie! 

„Doda nie wyobraża sobie, by spotykać ich w okolicy, ale ten dom naprawdę bardzo się jej podoba. Nie wie, co robić. Na razie zwodzi agenta nieruchomości i nie daje ostatecznej decyzji”, mówi informator tabloidu. 

Jeszcze kilka miesięcy temu Rabczewska marzyła o wyprowadzce do Hiszpanii którą uwielbia i wzięła tam nawet ostatnio ślub! Artystka i jej mąż mają jednak poważne problemy z prawem, które uniemożliwiają im wyjazd na stałe.

Myślicie, że Doda i jej mąż zdecydują się na przeprowadzkę do Konstancina?  

1/5
Doda, VIVA! sierpień 2011
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
1/5

Dorota Rabczewska zakochała się w Konstancinie! 

2/5
Doda i Emil Stępień, ślub
Copyright @instagram@dodaqueen
2/5

Artystka do luksusowej miejscowości chciałaby przeprowadzić się z mężem 

3/5
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, Szulim na ściankach
Copyright @East News
3/5

Problemem są mieszkający tam Starakowie 

4/5
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, Szulim na ściankach
Copyright @East News
4/5

Rabczewska i Woźniak-Starak od lat się kłócą 

5/5
Doda, suknia ślubna Dody
Copyright @Youtube
5/5

Myślicie, że zostaną sąsiadkami? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.