z życia gwiazd

Doda i Emil zakochali się w Konstancinie, ale obawiają się przeprowadzki. Dlaczego?

Winni są sąsiedzi...

Monika Katarzyna Krupska 26 czerwca 2018 21:00

Konstancin-Jeziorna to piękna i luksusowa miejscowość, którą kochają polskie gwiazdy. Swoje domy mają tu lub swego czasu mieli m.in. Kinga Rusin i Tomasz Lis, Andrzej Grabowski, Joanna Koroniewska, a także Katarzyna Dowbor. Jak donosi Fakt ostatnio malownicza miejscowość wpadła w oko Dodzie i jej mężowi, Emilowi Stępniowi. Niestety ta przeprowadzka może okazać się lekko kłopotliwa. Dlaczego? 

Doda zamieszka w Konstancinie? 

Jak donosi tabloid Doda i Emil Stępień pragną wyprowadzić się z warszawskiego apartamentu wokalistki, w którym obecnie mieszkają. Szukają dla siebie nowego lokum, ponieważ chcą mieć coś wspólnego i Emil nie chce żyć w mieszkaniu, gdzie mieszkali poprzedni partnerzy Rabczewskiej. Małżeństwo zdążyło już zakochać się w jednej z willi w Konstancinie, jednak problemem okazało się dla nich sąsiedztwo. Dwa lata temu do luksusowej miejscowości przeprowadziła się Agnieszka Woźniak-Starak, z którą Rabczewska-Stępień ma na pieńku od lat... W 2016 roku Woźniak-Starak oskarżyła nawet wokalistkę o pobicie! 

„Doda nie wyobraża sobie, by spotykać ich w okolicy, ale ten dom naprawdę bardzo się jej podoba. Nie wie, co robić. Na razie zwodzi agenta nieruchomości i nie daje ostatecznej decyzji”, mówi informator tabloidu. 

Jeszcze kilka miesięcy temu Rabczewska marzyła o wyprowadzce do Hiszpanii którą uwielbia i wzięła tam nawet ostatnio ślub! Artystka i jej mąż mają jednak poważne problemy z prawem, które uniemożliwiają im wyjazd na stałe.

Myślicie, że Doda i jej mąż zdecydują się na przeprowadzkę do Konstancina?  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!