Donald Tusk, VIVA! 10/2007
Fot. Robert Murawiecki
z życia gwiazd

Donald Tusk zdradził pilnie strzeżoną tajemnicę! Po dwóch latach padło imię młodszej córki Kasi Tusk

Takiego wyznania na marszu nikt się nie spodziewał...

Marcjanna Maryszewska 4 czerwca 2023 19:55
Donald Tusk, VIVA! 10/2007
Fot. Robert Murawiecki

Podczas niedzielnego Marszu Wolności 4 czerwca na Placu Zamkowym w Warszawie Donald Tusk przez przypadek ujawnił imię swojej młodszej wnuczki. A należy wspomnieć, że Kasia Tusk strzegła tej tajemnicy przed mediami przez niemal dwa lata! Zatem jak nazywa się dziewczynka? Imię jest naprawdę wyjątkowe...

Kasia Tusk jest mamą dwóch córek

Kasia Tusk od niemal dziesięciu lat jest szczęśliwą żoną Stanisława Cudnego, z którym wychowuje dwie córeczki. Starsza z pociech przyszła na świat w 2019 roku, a jej młodsza siostra urodziła się dwa lata później. Dziewczynki są już naprawdę spore, a dumna mama od czasu do czasu pokazuje je na pięknych zdjęciach zamieszczanych na Instagramie! Blogerka nie ukrywa, że jej relacja z pociechami jest dokładnie taka, o jakiej od zawsze marzyła.

CZYTAJ TAKŻE: Dawid Kubacki wyręcza ukochaną w jednej rzeczy. Żona skoczka żyje z wszczepionym rozrusznikiem serca

Dumny jest również dziadek dziewczynek, czyli Donald Tusk. Polityk ma aż piątkę wnucząt! Troje od swojego starszego syna Michała, a także wspomniana już dwójka. A o ile internauci poznali już imię starszej córki Kasi Tusk — Liliany — tak dane osobowe młodszej długo były owiane tajemnicą. Donald Tusk ujawnił ten sekret w dość nietypowych okolicznościach!

Donald Tusk ujawnił imię młodszej wnuczki

Kasia Tusk i jej mąż do tej pory nie chcieli zdradzić imienia swojego młodszego dziecka. Przez prawie dwa lata nie padło ono w mediach publicznych ani razu — i dopiero dziadek dziewczynki wypowiedział je na oczach całej Polski! Podczas przemowy na Marszu Wolności Donald Tusk wspomniał, że wciąż walczy o lepszą ojczyznę dla dorastających pokoleń młodych Polaków. Wymienił wówczas imiona całej piątki swoich wnucząt, nie zapominając o najmłodszej latorośli.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Żona Rafała Zawieruchy zachwyciła podczas balu charytatywnego. Czym zajmuje się na co dzień?

"Ja też jestem dzisiaj z wami i będę każdego dnia, noc i dzień, do dnia wyborów, wszędzie tam, gdzie będziemy bili się o wolną Polskę, o lepszą przyszłość dla Polaków, będę cały czas pamiętał, że robię to dla waszych Aguś, dla waszych Michałków, dla mojej Lilki, Marysi, Mateuszka, Mikołaja, dla Waszych dzieci, dla waszych wnuków, dla Was wszystkich. Po to jest ta walka. Po to dzisiaj maszerowaliśmy" — powiedział.

Dzięki przemowie dowiedzieliśmy się zatem, że druga córka Kasi Tusk nosi imię Maria. Lecz czy blogerka wybaczy ten akt nieuwagi swojemu tacie?  

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.