Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Tajner rok po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim: „I żyli długo i szczęśliwie”

Wygląda na to, że znów jest szczęśliwa!

Gabriela Czernecka 5 kwietnia 2020 12:44

Ubiegły rok był dla niej przełomowy.  Rozstanie z Michałem Wiśniewskim odcisnęło spory ślad w jej życiu. Choć początkowo nie chciała wierzyć, że jej małżeństwo z liderem Ich Troje dobiegło końca, po pewnym czasie pogodziła się z tą myślą. Para w bardzo elegancki sposób zakończyła swoje małżeństwo. Bez publicznego prania brudów, wzajemnych oskarżeń i tworzenia plotek na swój temat. Mija rok odkąd nie są już razem. W krótki, ale dosadny sposób Dominika Tajner podsumowała to wydarzenie w swoim życiu. 

Dominika Tajner o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim 

Już po wyjściu z sądu, Dominika Tajner napisała kilka słów na Instagramie, podsumowując ostatnie wydarzenia: „Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to co się dzieje, dzieje się po coś”, mieliśmy okazję przeczytać na profilu gwiazdy. W rozmowie z viva.pl Dominika Tajner opowiedziała o tym, co było dla niej najtrudniejsze przy końcu związku: „Samo rozstanie z partnerem. To, że jest to komentowane, że mówi o tym cała Polska… Staram się dystansować od tego. Ale sama utrata partnera to nie jest przyjemny moment w życiu. […] Teraz czuję się bezpiecznie, poczucia bezpieczeństwa nie straciłam, bo nie straciłam też domu, pieniędzy, źródła utrzymania. Utraciłam przede wszystkim najbliższą osobę. Po 9 latach razem, a to jest bardzo, bardzo długo”, powiedziała.

Ich rozprawa sądowa trwała zaledwie kilkanaście minut. Para w bardzo elegancki sposób zakończyła swoje małżeństwo. Dominika Tajner nie atakowała byłego męża nawet, gdy na jaw wyszło, że ten już układa sobie życie u boku nowej partnerki. Byli małżonkowie udowodnili, że można się rozstać z klasą. „Nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą”, mówiła Dominika Tajner.

Teraz, rok po rozstaniu, opublikowała na InstaStories grafikę, na której widnieją słowa: „I żyli długo i szczęśliwie… bo rozstali się w dobrym momencie”. Na kolejnej widzimy z kolei cytat Williama Jamesa: „Akceptacja tego, co się stało, jest pierwszym krokiem do przezwyciężenia konsekwencji każdego nieszczęścia”. Wygląda na to, że rok po rozstaniu Dominika Tajner znów jest szczęśliwa!   

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.